Prarodiče byli manželé 70 let. Až těsně před smrtí bylo odhaleno jejich velké a temné tajemství

Tento pár zemřel po 70 letech společného manželství a jejich vnoučata teprve poté odhalila tajemství, které se nikdo neměl dozvědět.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Nádherný životní příběh Kennetha a Helen začal téměř před sto lety. Poznali se už jako teenageři v Ohiu a zanedlouho se vzali. Strávili spolu překrásných 70 let a užívali si času stráveného s dětmi a vnoučaty. Ta teprve po jejich smrti odhalila tajemství, které prarodiče skrývali před celým světem.

Uvědomili si, že jejich vztah je výjimečný

Už když se mladý Kenneth začínal dvořit o rok starší Helen, byli si rodiče dívky jistí, že se jejich dcera do pohledného mladíka zamilovala. Chodili spolu na dlouhé procházky a často se domů vraceli mnohem později, než jim jejich rodiče původně dovolili. Brzy jim bylo jasné, že jejich vztah je výjimečný, a rádi by ho stvrdili překrásnou svatbou.

Svatba díky drobné lži

Tento nápad oba nadchnul a nechtěli už déle čekat. Ihned po svatbě si chtěli pořídit společné bydlení, aby mohli trávit všechen čas spolu. V té době byla hranice zletilosti stanovena na 21 let, jenže Kenneth byl stále o rok mladší. Dvojice to nakonec nevydržela a rozhodla se vzít dva dny před Kennethovými 21. narozeninami. Mladík tak musel celou dobu lhát o svém věku. Naštěstí se brali v době, kdy se na doklady příliš nehledělo, protože toto by se dnes jistě stát nemohlo.

iZdroj fotografie: Pixabay

Nikdy se neomrzeli

Příběh jejich lásky je skutečně výjimečný. Strávili spolu nádherných 70 let a jejich vnuci vypověděli, že se každé ráno při snídani drželi za ruce a až do smrti si každý den vyhradili chvíli na to, aby si řekli, jak moc se mají rádi. Jenže pak se stalo něco hrozného. Helen po dlouhých zdravotních obtížích zemřela a rodině bylo jasné, že jejich dědeček bez ní nemůže být.

Nemohli bez sebe existovat

Pár byl na sebe po tolika letech tak moc navázaný, že Kenneth a Helen bez sebe nedokázali být ani jediný den. Kenneth proto k překvapení svých blízkých zemřel pouhých 15 hodin po své milované ženě. Jejich syn poté médiím řekl, že si je jistý, že jeho otec odešel za ní. Příběh těchto manželů dojal celý svět. Je to důkaz toho, že pravá láska existuje.

Jak se stavíte k tvrzení, že pravá láska existuje?

Diskuze Vstoupit do diskuze
77 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Tablety do myčky zatočí se špínou v celém domě. Dá se s nimi vyčistit trouba, záchod, pračka i sprcha
Události247.cz
Události247.cz
Putin reaguje na západní pomoc: Rusové použijí ty nejpokročilejší zbraně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kouzlo rybího tuku: Kromě jiného zvětšuje prsa a snižuje riziko srdečních onemocnění. Má vliv i na oči a motoriku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Je to pocit, jako kdyby vás někdo pohřbil zaživa: Proč dochází ke spánkové paralýze a co se s tím dá dělat