Syn se rozhodli svému otci pořídit auto, o kterém snil celý svůj život. Jeho reakce zahřeje u srdce úplně každého

V 16 letech získal řidičské oprávnění a dostal auto svých snů. Zanedlouho se s ním však musel rozloučit a myslel si, že už ho nikdy neuvidí. Za několik let ho čekalo velké překvapení.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Charlie Marvin Green Jr. je na internetu známý jako Angry Grandpa. Na svém kanálu na platformě YouTube již získal více jak 4,6 milionu odběratelů, což je známkou toho, že jeho videa jsou velice populární. Jedno z nich se však dotklo srdcí všech jeho sledujících a nejen jich. Hlavní roli hraje jedno úžasné auto.

Milované auto z dětství

Když Charlie ve svých 16 letech získal řidičské oprávnění, jako dárek dostal své vysněné auto – Chevrolet z roku 1955. Byla to láska na první pohled, Charlie nemohl být více šťastný. Bohužel si ho ale neužíval příliš dlouho. O něco později si jej půjčila jeho sestra s přítelem a vyrazili na výlet do Kalifornie. Vozidlo mělo poruchu.

Technické problémy vyžadovaly nákladnou opravu, ale s tím se Charlieho sestra nechtěla obtěžovat. Tak auto prodala v nejbližším bazaru bez souhlasu jejího bratra. Charlie tomu nemohl uvěřit, jeho milované auto bylo pryč. Půjčit ho jeho sestře bylo to nejhorší rozhodnutí v životě. Musel se ale smířit, že svůj vysněný vůz už nikdy neuvidí. To ale ještě nevěděl, že se mýlí.

světlo auta iZdroj fotografie: Pixabay

Syn ho obdaroval tím nejkrásnějším darem

Byla to scéna jako z filmu. Charlie nemohl uvěřit svým očím. Jeho syn Michael na níže uvedeném videu vysvětluje, že jeho otec měl v životě 2 sny. Mít vlastní dům a jezdit v Chevroletu z roku 1955. Michael mu už jedno přání splnil, daroval mu vlastní dům. Nyní bylo na řadě auto. Připravil si tedy pro svého otce neuvěřitelné překvapení.

Vylákal ho na nákupy do obchodu a na parkovišti nechal zaparkované vysněné auto. Když s otcem vyšli ven, čekal, kdy si ho všimne. Trvalo to jen pár minut. Když si šli oba muži vozidlo prohlédnout, syn vyzval otce, aby na kameru řekl svůj příběh s tímto autem. „Nebuď smutný, tati, jednou se dočkáš,“ řekl syn. Jakmile dorazili domů, stejné auto přijelo před vchod jeho domu. Všichni byli dojatí k slzám, nejvíce však Charlie. Nemohl uvěřit svým očím.

Na dojemnou scénu se můžete podívat na níže uvedeném videu:

Co byste dělali v případě otce?

Diskuze Vstoupit do diskuze
129 lidí právě čte
Autor článku

Radka Dobešová

Zobrazit další články