Syn Nathaniel dojal Evu Burešovou: „Když umřu, tak se nic neděje. Počkám na tebe v nebi,“ řekl jí

Zpěvačka Eva Burešová se rozplývá nad slovy svého staršího syna Nathaniela. Nedávno oslavil své šesté narozeniny.

Zpěvačka Eva Burešová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Zpěvačka a herečka Eva Burešová je hvězdou zářící hned v několika televizních seriálech a dalších projektech. Nejvíce je její jméno skloňováno v souvislosti s partnerem Přemkem Forejtem, poměrně kontroverzním porotcem v populární kuchařské soutěži MasterChef Česko. Pár společně nazpíval píseň Žena z oceli, k té také natočili klip ve středověkém stylu.

Životní parťák

Burešová má dvě děti. Staršího syna Nathaniela a mladšího chlapečka Tristana, který se jí narodil zhruba před rokem. O obě děti pečuje společně s Forejtem. Nedávno oslavil její starší syn Nathaniel své šesté narozeniny. Šestý rok života je pro děti a jejich rodiče obvykle velmi zlomový. Většina dětí ukončuje svou docházku do mateřské školy a nastupuje do prvních tříd škol základních.

Nathaniel slaví své narozeniny 20. června. U této příležitosti zveřejnila Burešová na svém instagramovém profilu společnou fotografii, ke které připsala dojemná slova o vztahu matky se synem: „Už šest let je tento dar od Boha můj parťák v těžkém i krásném. Je úžasné sledovat jeho kroky a pokroky. Někoho tak milého a vtipného mám tu čest doprovázet na jeho cestě životem a denně jsem dojatá, ale i v záchvatech smíchu z toho, co dokáže vytvořit.“

Miluji Tě, maminko

„Jako například jeho velmi hluboké otázky, které mě nepřestávají překvapovat. Třeba proč by se měl bát, že se mu něco stane, když přece kdyby náhodou něco, tak by šel do nebe, kde by na mě počkal. Že chápe, že by mi bylo chvíli smutno, ale pak bychom se zase viděli a byli šťastní. Co mu na tohle mám říct?“ Burešová prozradila, že nevěří vlastnímu štěstí, že má tak dokonalé dítě.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Eva • Salvatore • Burešová (@evabureshsalvatore)

Malý Nathaniel nemá nejmenší problém říct své mamince ani to, jak moc ji má rád. Jeho slova popsala takto: „Před pár dny mi řekl: Mami? Chci aby sis něco zapsala do srdíčka. Jsi krásná a já Tě moc miluju.“ Slova, která každou maminku zahřejí u srdce. Sledující profilu Burešové nešetřili chválou a přáníčky k narozeninám. Všichni se rozplývali nad roztomilými slůvky.

Která píseň se vám od Evy líbí nejvíc?

Diskuze Vstoupit do diskuze
100 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články