Poznejte, co symbolizuje vaše duše. Měsíc narození poodkryje tajemný závoj a umožní vám nahlédnout do podvědomí

Debaty o lidské duši jsou velmi zajímavé a nekonečné. Vědci lidskou duši zkoumají a došli k závěru, že vše, co zažíváme, je odrazem naší mysli.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Naše duše v podstatě tvoří naši osobnost. Ta je pochopitelně ovlivněná mnoha faktory. Například tím, v jakém měsíci jsme se narodili. Podle data narození zjistíte nejen, jaké jste znamení zvěrokruhu, ale také například, jaký symbol patří k vaší duši. A daný symbol vám řekne mnoho o vaší povaze.

Draci se rodí v lednu

Jste tím, koho všichni následují. Máte potenciál překonat vše, co se vám postaví do cesty. Ostatně vaše vůle je opravdu pevná a máloco vás přinutí ustoupit. Jste silná a odhodlaná osobnost. Máte vnitřní sílu, která vám pomáhá bojovat se vším, co přijde. Svůj temperament byste měli držet na uzdě. Naučte se ovládat svůj hněv, pak váš život bude lepší.

iZdroj fotografie: Depositphotos

V únoru se rodí Fénix

Fénix je symbolem duše pro osoby narozené v únoru. Stejně jako bájný Fénix i lidé narození v únoru shoří na popel a vstanou ještě silnější. Jste houževnaté osoby, které mohou být citlivé. To však v žádném případě neznamená, že se k vám každý může chovat, jak se mu zlíbí. Znáte svoji hodnotu a nikdy neděláte kompromisy. Jestliže utrpíte ztrátu, bude chvíli trvat, než takovou informaci zpracujete. Ačkoli dokážete truchlit, stále budete žít život s obrovskou silou a houževnatostí.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Jin-jang je symbol pro březen

Vždy zvažujete klady a zápory. Máte pozitivní přístup k životu a všem situacím. V každé situaci vyjednáváte a také řešíte problémy. Nesoudíte ostatní, dokud je nepoznáte, a neděláte si žádné domněnky. Jste milí, ale musíte být také opatrní. Ne každý je tak laskavý jako vy. Někteří lidé jsou jedovatí a vy byste si měli pamatovat, že od takových je vhodné se držet dál.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Symbolem dubna je lev

Jestliže jste se narodili v dubnu, je symbolem vaší duše lev. Jste naplněni nesmírnou vášní. Jste odvážní a také čelíte různým výzvám. Jste loajální a snažíte se chránit všechny, na nichž vám záleží. Dokonce byste pro ně byli ochotni riskovat svůj život. Lev napovídá, že jste bojovníci a tvrdě pracujete, abyste zvítězili.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Květnoví rodáci jsou vlci

Vlci jsou vůdci smečky, kteří dávají předost samotě a často jim nevadí, pokud zůstanou ve stínu. Vždy jste tu pro ty, které milujete. Netoužíte být v centru pozornosti a raději vždy zůstáváte v zákulisí. Nepovažujete za důležité se vyhřívat na výsluní a užívat si pozornost. Tiše vše pozorujete zpovzdáli a chráníte ty, na kterých vám záleží. Kdykoli se vaši blízcí ohlédnou, uvidí vás stát za jejich zády.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Červnu patří ryby

Jste bezstarostní. Zajímá vás hlavně zábava a také svoboda. Kdybyste měli možnost volby, chtěli byste žít bez jakékoli zodpovědnosti. Neutíkejte před povinnostmi, jinak se ocitnete v situacích, které nebudou příjemné. Zkuste se zaměřit na důležité věci a převezměte určitou dávku zodpovědnosti. Nikdy neignorujte své instinkty, jsou vaší silou.

iZdroj fotografie: Unsplash

Oheň je symbolem července

Vede vás vášeň. Pokud je pro vás něco důležité, zaměříte se na to. Může jít o vztah, kariéru nebo další věci. Vždy to prožíváte intenzivně. Když chcete něčeho dosáhnout, jdete za tím do té doby, než toho dosáhnete. Svoji vášeň byste však měli držet na uzdě, aby se nezměnila v posedlost.

iZdroj fotografie: Pixabay

Srpnu vládne kůň

Pokud je symbolem vaší duše kůň, pak je pro vás důležité volně běhat. Stejně svobodomyslně jako kůň pobíháte světem a vydáváte se za dobrodružstvím. Máte skvělou pracovní morálku a jste předurčeni k velkým úspěchům. Dokud si budete věřit, okusíte spoustu úspěchů.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Září je květinové

Symbolem pro duše narozené v září je květina. Vaše srdce je nevinné a krásné. Ať jdete kamkoli, šíříte kolem sebe štěstí a radost. Všem jde o klid a mír. Přinášíte světu krásu a vyzařuje z vás teplo. Přesvědčujete ostatní, aby si odpočali od rychlého života. Vždy se zaměřujte na svoji vnitřní sílu a také krásu a pozitivitu, kterou máte uvnitř.

iZdroj fotografie: Pexels

Hvězda je symbolem října

Jste světlem a všem ukazujete cestu. Úspěch pro vás znamená inspirovat ostatní a pomáhat jim být lepší. Pak se teprve cítíte dobře. Je však potřeba, abyste mysleli také sami na sebe a procvičili si sebelásku. Musíte se chovat slušně i sami k sobě, abyste to mohli dělat pro ostatní.

i

Listopadový strom dává přístřeší

Symbolem duše pro osoby narozené v listopadu je strom. Máte silný kmen a kořeny. Díky tomu pomáháte ostatním. Cokoli uděláte pro druhé, děláte, aniž byste něco čekali na oplátku. Měli byste si však uvědomit, že je potřeba dávat vodu i vlastním kořenům a chránit se před všemi nástrahami. I vy si zasloužíte pohodu, klid a mír. Tak na to nezapomeňte.

iZdroj fotografie: Pexels

Prosinci náleží voda

Stejně jako voda se chová v různých situacích odlišně, i prosincové osobnosti jsou proměnlivé. Můžete být klidní s přáteli a také bouřliví a připravení čelit všemu, co vám přijde do cesty. Jste extrémně silná osobnost, která nechce být poražená. Vždy hledáte způsoby, jak vyřešit nepříjemné situace.

iZdroj fotografie: Pixabay

Jaký je symbol vaší duše?

Zdroj: TheMindsJournal

Diskuze Vstoupit do diskuze
114 lidí právě čte
Autor článku

Lucie Mašínová

Mou velkou zálibou jsou životní příběhy. S více než 8 lety zkušeností, sdílím s čtenáři nejen fakta, ale i svůj jedinečný pohled. Mé články jsou směsicí emocí, která nikoho nechává chladným. Vstupte do mého světa a připravte se na nezapomenutelnou jízdu skrze slova a příběhy.

Zobrazit další články