Na svatební fotografii svých rodičů si všiml malého detailu. V tu chvíli vymyslel světový nápad, který spustil nezadržitelný potok slz

Rodiče tohoto muže měli výročí a on nevěděl, čím je má překvapit. Nakonec vymyslel skvělý plán, a to jen díky staré svatební fotografii.

i Zdroj fotografie: S vědomím Joe a Beverly Smith
                   

Když byli manželé Joe a Beverly Smith ještě velmi mladí a chodili do školy, koupil si Joe kabriolet z roku 1948. Poté jej však povolali k boji do korejské války, a tak musel své milované auto prodat. To samozřejmě každému, kdo zbožňuje své vozidlo, zlomí srdce. Od té doby o tomto kabrioletu jen mluvil, ale nikdy si ho nekoupil. To však právě změnil jeho syn.

Stále o autu mluvil

Mladý pár byl velmi hrdý na to, že si v tak nízkém věku mohl dovolit takové auto. Joe a Beverly se potkali na střední škole, přičemž vozidlo je doprovázelo mnoho let. Bohužel ho však jednoho dne museli prodat. Od té doby měli na auto jen hezké vzpomínky, hodně často o něm s láskou mluvili. Jejich syn Joel kabriolet sice nikdy neviděl, ale velmi rychle pochopil, že pro jeho rodiče je velmi důležitý.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Jednoho dne se u nich doma sešla celá rodina, aby oslavila 60. výročí tohoto páru. Všichni si začali prohlížet fotografie z jejich svatebního dne. Právě na těchto snímcích se nacházelo i jejich milované auto, na kterém stál nápis „Novomanželé“. V tu chvíli se Joel zamyslel a přišel na to, že by bylo naprosto fantastické, kdyby rodiče mohli svůj kabriolet znovu vidět. Bohužel to však nebylo vůbec jednoduché.

Přichystal pro své rodiče překvapení

Tento model totiž nebylo zas tak jednoduché získat. Na světě existovala už jen 4 auta. Dvě měla svého majitele a jedno se nacházelo v muzeu. Joel se však nevzdával a po několika dnech se mu podařilo najít poslední vozidlo. Bylo na prodej, ale jeho majitel nevlastnil ani počítač, ani přístup k internetu. Joel se k muži vydal, protože chtěl kabriolet pořádně zkontrolovat.

Sice jej to stálo trošku času, ale s pomocí několika přátel se Joelovi podařilo vůz koupit a opravit. Plán byl velmi jednoduchý – Joelův táta půjde ten den rybařit, mezitím přijede Joel a kabriolet postaví na zahradu. Jakmile jeho rodiče uviděli auto, na které tak rádi vzpomínali, neubránili se slzám. Podívejte se na jejich reakci sami.

Jaké je vaše vysněné auto?

Zdroj: Mirror

Diskuze Vstoupit do diskuze
94 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Ta díra tam není jen tak. Hospodyňky, které chtějí být v kuchyni efektivní, ocení hned 2 využití
Události247.cz
Události247.cz
Ve městech se začínají objevovat skupiny lidí, které mohou být pro bezpečí Čechů kritické
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Rajčata působí na plíce zdravých i nemocných. Skoro nikdo si neuvědomuje, jaké bohatství se v nich ukrývá
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Kruhy v obilí –⁠ jaká je jejich historie a co za nimi doopravdy stojí. Existují svědci, kteří z místa viděli odlétat podivný objekt