Ředitelka střední školy se stala hvězdou tanečního parketu. Za svůj výkon obdržela velký potlesk

Ředitelka střední školy v polském Sosnovci ovládla taneční parket. Předvedla legendární seriálový tanec.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Lidé v každém životním období vnímají jako autoritu někoho jiného. Pro děti jsou to například jejich rodiče, pro dospělé jejich nadřízení a pro školáky ředitelé jejich škol. Obvykle jsou to osobnosti, které v ostatních budí úctu už jenom tím, jak se chovají nebo jak vypadají. Není však nic lepšího, než je vidět v situacích, kdy tuto kamennou vrstvu na povrchu na chvíli odloží.

Maturitní ples je zážitek na celý život

Právě to provedla ředitelka střední školy v polském Sosnovci. Dokonce byla během svého činu natočena a video bylo umístěno na internet, konkrétně na sociální síti TikTok. Aby ne, je to opravdový skvost. Studenti jej mohli zhlédnout díky jedné významné události. Tou byl maturitní ples, který škola každoročně pořádá. Jde o velkou chvíli, která má svou speciální symboliku.

Představuje poslední okamžiky oddechu před obávanou maturitní zkouškou, ale i před samotným odchodem ze střední školy. Je to taková třešnička na dortu středoškolského vzdělávání. Mnohým zůstane tento kouzelný večer v paměti až do konce života. Samozřejmě záleží na okolnostech. Tanec, který paní ředitelka předvedla, je velmi aktuální. O to se ukázal býti ještě populárnějším.

Tanec z populárního seriálu

Dlouhou dobu bořil rekordy v trendech na sociálních sítích. Jde o choreografii, která pochází z populárního seriálu s názvem Wednesday. Ten vyšel před několika měsíci na oblíbené platformě Netflix. Hlavní roli ztvárnila herečka Jenna Ortega, která také originálně zatančila prvky hrůzostrašného tance. Paní ředitelka musí být také fanynkou tohoto seriálu, což vysvětluje její znalé pohyby.

@ixlo_sosnowiec_ Nasza kochana Pani Dyrektor na studniówce Szymborskiej!!!💚💙💪🏻💪🏻💪🏻#studniówka #studniowka #studniowka2023 #studniówka2023 #dyrektor ♬ dźwięk oryginalny – Sosnowiec IX LO

Studenti nešetřili chválou, autorita se dostala blíž k jejich srdcím. Pod videem se objevily komentáře, jako: „Žena se smyslem humor. Vypadá velmi mile.“ Jiné komentáře vyjádřily i menší závist: Ta je skvělá! Kéž bychom měli také takovou ředitelku.“ Je vidět, že si paní ředitelka nezískala obdiv a sympatie pouze od žáků školy, ale také od uživatelů na sociálních sítích, kteří jsou z jejího tance jako u vytržení.

Jak se vám líbil seriál Wednesday?

Diskuze Vstoupit do diskuze
132 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Surfinie ocení hnojivo z banánové slupky. Vlastnostmi se může rovnat chemickým přípravkům
Události247.cz
Události247.cz
Bývalí čeští prezidenti dostanou přidáno. Renta se jim může navýšit až dvojnásobně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
5 způsobů, jak se zbavit břišního tuku: Od cvičení až po úpravu jídelníčku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla