Když se 81 let stará babička dobelhala na pódium, všichni nevěřícně kroutili hlavou. Pak všem doslova vyrazila dech a zasloužila si zlatého bzučáka

Překvapit ostatní můžeme v každém věku. Člověk by neměl dát na první dojem a hodnotit druhé předem. Tuto pravdu všem potvrdila 81 letá paní.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Talentové soutěže se v posledních letech staly velkým hitem. Vysílají se v různých zemích celého světa a každý rok se v nich objeví několik nadějných talentů. Jeden takový doslova vyrazil dech v irské verzi této oblíbené show. Na pódiu se objevila starší paní, která byla před porotu předvedena dokonce s doprovodem své vnučky. Její výkon ale všechny ohromil. 

Oblíbená talentová show má jasná pravidla

Principem celé show je před porotou předvést, co se ve vás skrývá. Hodnotí vás 4 porotci a je jen na nich, jestli vás pustí do dalšího kola, nebo vám naopak dají najevo, že jste je nezaujali. V irské verzi talentové show byli odbornými poradci Denise Van Outen, Jason Byrne, Michelle Visage a Louis Walsh. Celkem měl pořad 2 série a vysílal se v letech 2018 a 2019. 

iZdroj fotografie: Pexels

Soutěž je unikátní tím, že není nijak věkově omezena. Svůj sen si tak může jít splnit kdokoliv. Nejprve musí každý účastník projít konkurzním kolem, po něm následuje série živých semifinále, a nakonec samotné finále soutěže. Výhrou je nejen finanční odměna, ale také speciální vánoční vystoupení v hlavním vysílacím čase televize. 

Zlatý buzzer dokáže účastníka poslat přímo do semifinále

Během celého vystoupení se tedy porotci rozhodují, jestli je vaše vystoupení dobré, nebo nikoliv. Mají před sebou červený bzučák (buzzer), díky kterému se nad podiem rozsvítí křížek. Pokud má soutěžící více než 2 křížky, již ve vystoupení nepokračuje a soutěž pro něj končí. Každý porotce má před sebou ale také speciální tlačítko, které má zlatou barvu. A jeho stisknutí může účastníka poslat rovnou do semifinále. 

A právě toto tlačítko si svým vystoupením zasloužila 81 letá Evelyn Williamsová, která v soutěži vystoupila v roce 2018. Dojala porotu nejen svým životním příběhem, ale hlavně unikátním výkonem, který předvedla. Její pěvecké vystoupení doslova bralo dech a snad každému naskočila husí kůže. Na konci své slzy dojetí neudržela nejen Evelyn a její vnučka, ale ani Michelle, která jediným tlačítkem, talentovanou babičku poslala do finále. 

Zdroj: Metro

Diskuze Vstoupit do diskuze
132 lidí právě čte
Zobrazit další články