Narozeninová oslava se během chvilky proměnila v horor. Stačila sekunda a kvůli jediné chybě byl celý její obličej v plamenech

Stačil krátký okamžik a ženě se život převrátil naruby. Utrpěla hrozivá zranění, ale od té doby prošla neuvěřitelnou proměnou a dnes vypadá úžasně.

i Zdroj fotografie: Downtowngal / Creative Commons / CC BY-SA
                   

April se se svou sestřenicí vydala oslavit své 29. narozeniny ve velkém stylu. Večer si užívaly, než se staly obětí neuvěřitelně hloupého chování jednoho ze zákazníků. April vyvázla s hlubokými ranami na těle i na duši, ale od osudového dne prošla úžasnou proměnou, kterou sdílí se svými sledujícími na instagramu.

Měl to být krásný večer

April i sestřenice Asleigh se na její narozeninovou party moc těšily. Sešly se už s předstihem, aby se namalovaly a vybraly to nejhezčí oblečení, a poté se vydaly do místní hospody. Vše bylo v pořádku a obě se skvěle bavily, ale vtom nějaký cizí muž hodil ethanolový podpalovač na plynový ohřívač stolu, který v tu ránu explodoval.

Stačil zlomek sekundy

Dívky od stolu neměly šanci uniknout, jelikož se vše odehrálo neskutečně rychle. Stačila vteřina a obě dívky měly obličej v plamenech. Zejména poranění April, která seděla blíže k místu výbuchu, byla opravdu děsivá. Dívka se po zotavení rozhodla vše sdílet na svém instagramu, a dokumentovat tak cestu ke svému uzdravení.

Ihned myslela na syna

Její první slova poté, co se probrala z šoku, byla: „Jsem v pořádku, jsem úplně v pořádku. Chci jít domů a vidět svého syna.“ Situace ale byla tak vážná, že obě ženy musely být okamžitě převezeny na jednotku intenzivní péče. První hodiny po příšerné události obě bojovaly o život na plicních ventilátorech, ale naštěstí vše dobře dopadlo.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený April Charlesworth (@appleecx)

Navždy ji to změnilo

April i Asleigh se ze svých zranění kompletně vyléčily a jediným viditelným důkazem jsou nyní jizvy na jejich obličejích. April ale na svém účtu přiznala, že ji to nejvíce změnilo jako člověka. Bylo údajně těžké přizpůsobit se znovu normálnímu životu a žena se dokonce bála chodit sama mezi lidi. Vše se ale rychle zlepšuje a ona vše dokumentuje pro své fanoušky, kteří jí vyjadřují podporu.

Co si myslíte o tom, jak se s tím April vypořádala?

Zdroj: OnlineNytt
Diskuze Vstoupit do diskuze
135 lidí právě čte
Zobrazit další články