Dívka omylem poslala svou fotku na špatné telefonní číslo. Když jí přišla odpověď, začala záchrana malého chlapce

Dívce se podařilo omylem odeslat fotografii cizímu člověku. Díky tomu, že jí přišla odpověď, dopomohla k záchraně malého chlapce.

dívka posílá sms i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Pokud se vám někdy stalo, že jste poslali vaši fotografii někomu jinému, než jste měli v úmyslu, pravděpodobně jste se cítili velmi trapně. Ve většině případů se lidem navíc podaří odeslat ne zrovna vhodnou fotografii. Tato dívka odeslala fotografii, na které na sobě měla šaty na zkoušku, a chtěla vědět názor své kamarádky. Omylem ale zprávu odeslala někomu jinému a přišla jí dokonce odpověď. Zároveň se tímto omylem spustila záchrana malého chlapce.

Odesílání fotografií různým lidem

V dnešní době je vcelku obvyklé, že si mezi sebou lidé posílají různé fotografie. Někdy je pro ně totiž mnohem rychlejší danou věc vyfotit a odeslat, než aby někomu jinému popisovali ve zprávě to, co zrovna vidí nebo co se jim stalo. Kvůli tomu, že je posílání fotografií takto jednoduché, lehce se stane, že vaše zpráva může dorazit někomu jinému, protože jste se přepsali nebo klikli příliš rychle na displej telefonu, aniž byste se podívali, kam jste fotografii odeslali.

Dívka poslala fotku na cizí číslo

Tato dívka si šla zkoušet do salonu šaty, které měla v plánu si vzít na svou promoci. Jelikož ale potřebovala názor více lidí, protože se nemohla rozhodnout, poslala fotografii i své kamarádce. U odesílání si ale nevšimla, že pozměnila jedno číslo, a fotografie tak dorazila někomu úplně cizímu. Příjemcem byl muž, který je otcem 6 dětí, a velice jej to pobavilo. Na zprávu se rozhodl odepsat a zároveň připojil fotografii svých 5 dětí, které měly palec nahoru a podpořily tak výběr šatů.

Muž našel příspěvek na sociálních sítích

Jelikož se dívka cítila trochu trapně, rozhodla se, že o tom, co se jí stalo, řekne také svojí kamarádce. Ta poté nelenila a celý vtipný příběh přidala na sociální sítě. Zde si jej všiml i otec od dětí, který byl příjemcem fotografie, a v komentářích vysvětlil, že by určitě dívce pomohla s výběrem šatů jeho žena, ale ta nebyla doma. Podle všeho totiž byla v nemocnici se synem, který má rakovinu a musí podstoupit léčbu.

Malý chlapec mezitím bojoval o život

U příspěvku se objevilo hodně komentářů, protože se stal virálním. Mnoho lidí okomentovalo tento příspěvek a také se ptalo na malého chlapce v nemocnici, jak se mu daří. Otec od velké rodiny se rozepsal o tom, že tvrdě pracuje, aby dokázal uživit rodinu, a jeho žena je často se synem v nemocnici kvůli léčbě. Mezi komentáři se objevil také odkaz na sbírku, ve které lidé mohli přispět na léčbu malého chlapce.

Otec byl všem moc vděčný

Do této sbírky velice rychle přibývaly peníze a celkově se sbírky zúčastnilo okolo 600 lidí. Nakonec byla vybrána opravdu velká částka, za kterou byl otec nesmírně vděčný. Celkově se vybralo téměř 375 000 Kč a peníze byly použity na léčbu. Dívka, která omylem poslala fotografii cizímu muži, měla mezitím promoci a vzala si šaty, které byly na dané fotografii. Téměř po roce se muž znovu ozval na sociálních sítích a všem oznámil, že jejich syn se uzdravil a daří se mu skvěle. Dalo by se říct, že tento malý omyl pomohl chlapci v léčbě, a celý příběh měl velmi šťastný konec.

Pokud jste někdy někomu cizímu poslali svou fotografii, jaká vám přišla odpověď?

Zdroj: DailyMail
Diskuze Vstoupit do diskuze
52 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články