Dívka, která se stala obětí mateřských ambicí aneb Jak dnes žije slečna, která vyhrála 300 dětských soutěží krásy

Tato dívka byla jeden čas považována za nejkrásnější na světě. Vyhrála 300 soutěží krásy. Dost možná jste už o ní tedy slyšeli.

i Zdroj fotografie: S vědomím Eden Wood
                   

Svou krásou a chutí do života ohromila celý svět. Čtyřletá Eden Wood se stala jednou z nejslavnějších a nejúspěšnějších holčiček, které se kdy účastnily dětských soutěží krásy. Do svých šesti let jich vyhrála více než 300, což byl ohromný úspěch. Bohužel v reálu žila úplně jiný život. Malá hvězdička se stala obětí vlastní matky, která byla naprosto posedlá slávou svojí dcery.

Byla to velká hvězda

Narodila se v roce 2005 a jak to tak vypadá, od narození nebyla pro svou matku jen milovaným dítětem, ale také nástrojem pro vydělávání velkého množství peněz. Miminku bylo jen pár měsíců, když si ostatní lidé začali všímat toho, jak moc krásné je. Její matka Mickey Wood se rozhodla, že z malé Eden udělá malou modelku, kterou bude znát každý. A nic jí nebránilo v tom, aby se pustila do práce.

Eden se poprvé objevila v televizní show, když jí byl jeden rok a okamžitě si získala srdce všech diváků. Její matka ji samozřejmě vždy skvěle připravovala, holčička, i přes svůj nízký věk, podstoupila solárium, vlasy, make-up a také dostala mnoho drahého oblečení. Eden neměla problém s tím vyhrát jakoukoli dětskou soutěž krásy. Když Eden přišla na pódium, tak to vypadalo, že je skutečně sama sebou. Bylo velmi příjemné se na ni dívat a fanoušky by ani nenapadlo, co vše musí holčička prožívat.

Uvnitř opravdu trpěla

Mnozí se snažili matce vysvětlit, že holčičce opravdu neprospívají návštěvy solária a tuny kosmetiky, spíše jí mohou ublížit. Ale ona všem řekla, že je matka a že ví nejlépe, co je pro její holčičku dobré. Dívka byla nucena se neustále účastnit různých soutěží a nespala tolik, kolik bylo potřeba. Nebylo divu, že byla unavená, ale nemohla to na sobě dát znát. K tomu, aby vypadala, že je plná energie, jí matka dávala kávu a energetické nápoje.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Eden Wood® (@officialedenwood)

Matka z toho chtěla dostat co nejvíc, protože děti rostou a na jejich místo přicházejí další malé královny. Díky Eden měla její matka vše, na co si vzpomněla. Ale už v šesti letech řekla Eden, že už žádné další focení nechce. Mnoho lidí si o její matce myslí, že holčičce zkazila dětství, ale ona je to vlastně pravda. Eden neustále pila energetické nápoje a kávu, takže zuby měla zkažené od konzumace cukru, ale matka neměla čas na to, vzít ji k zubaři.

Co je s Eden teď

Nyní je Eden už 17 let a po několika letech se vrátila k tomu, co ji živilo jako malou. Samozřejmě, že už jí nejde o to, vyhrávat různé soutěže, ale ráda se účastní focení a přehlídek. Letos ukončila střední školu a byla jednou z nejlepších studentek ve své třídě. Na to, jak se k ní její matka chovala, už vlastně zapomněla, ale do života už si mluvit nenechá.

Jaký je váš názor na dětské soutěže krásy?

Zdroj: Mirror

Diskuze Vstoupit do diskuze
63 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Tablety do myčky zatočí se špínou v celém domě. Dá se s nimi vyčistit trouba, záchod, pračka i sprcha
Události247.cz
Události247.cz
Putin reaguje na západní pomoc: Rusové použijí ty nejpokročilejší zbraně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kouzlo rybího tuku: Kromě jiného zvětšuje prsa a snižuje riziko srdečních onemocnění. Má vliv i na oči a motoriku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Je to pocit, jako kdyby vás někdo pohřbil zaživa: Proč dochází ke spánkové paralýze a co se s tím dá dělat