Bratr se sestrou chtějí, aby byl zrušen zákon, který zakazuje incest. Přestože se jim narodily 2 postižené děti

V dospělosti začal muž hledat svoji biologickou rodinu. Se sestrou si padli do oka a vytvořili si velmi silné pouto, které však přesáhlo hranice sourozeneckého vztahu.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Otec muže jako dítě týral. Když jej ve 3 letech opilý otec napadl nožem, chlapce z chudé, nevzdělané a dysfunkční rodiny úřady odebraly. Vyrůstal v dětském domě, dokud jej v 7 letech neadoptovali jiní manželé. S biologickými rodiči a sedmi sourozenci ztratil kontakt. V dospělosti se je však rozhodl vyhledat. Jenže všechno nabralo neočekávaný spád a muž dokonce skončil za mřížemi.

Mezi sourozenci vznikl pevný vztah

Biologickou rodinu začal Patrick Stuebing hledat v roce 2000, když mu bylo 23 let. Odjel do Lipska, kde se poprvé setkal se svou mladší sestrou Susan. Šestnáctiletá dívka vyrůstala v rodném domě s matkou, nemá vzdělání a sotva umí psát. Šest dalších sourozenců, z nichž se někteří narodili s postižením, zemřelo v dětství. Hned od začátku vznikl mezi Patrickem a Susan pevný vztah. Nešlo ale o sourozenecké pouto.

Po smrti matky si uvědomili, že chtějí život strávit společně. Nikoli jako příbuzní, ale jako milenecký pár. O rok později už 17letá dívka poprvé otěhotněla. Narodil se jí syn Erik, který byl těžce postižený. Během jejího pobytu v nemocnici si zdravotnický personál všiml nezvyklého vztahu sourozenců a přivolal policii. Soud později za incest se sestrou vyměřil Patrickovi roční podmíněný trest. Pár rozdělil a novorozený chlapeček skončil v pěstounské péči.

Soud poslal muže za mříže

Navzdory nepřízni osudu ale sourozenci zůstali v kontaktu. Když Susan dosáhla plnoletosti, přestěhovala se k Patrickovi. Spolu zplodili další tři děti, z nichž jedno je také postižené. Incestní vztah znovu řešil soud. Tentokrát byl Patrick odsouzen k dalším dvěma trestům odnětí svobody. Poprvé za mřížemi strávil 10 měsíců, podruhé 2,5 roku. Susan nebyla odsouzena, protože prý má poruchu osobnosti a je za své činy odpovědná jen částečně.

COMMITTING INCEST: Patrick Stuebing is a man living in Leipzig, Germany, who has recently been the center of a heated…

Zveřejnil(a) Past and Present: Sankofa dne Pátek 25. listopadu 2016

Sourozenci se ale domnívají, že jejich vztah je normální. „Necítíme se vinni za to, co se mezi námi stalo. Chceme, aby byl zrušen zákon, který činí incest zločinem,“ řekl Patrick. Odvolal se k soudu pro lidská práva. Chtěl, aby jeho vztah se Susan byl legalizován v očích německých zákonů. Neúspěšně. Německo se nepřipojilo k zemím, jako je Francie, Turecko nebo Japonsko, kde sex mezi příbuznými není protizákonný. Podle soudů má země právo incest zakázat.

Jako děti jsme se neznali

Soudy rovněž upozornily na vyšší riziko postižení u dětí, které se narodí v incestním vztahu. Sourozenci se však domnívají, že mají právo na soukromí a rodinný život. „Jako děti jsme se neznali, není to pro nás stejné. Zamilovali jsme se do sebe jako dospělí a naše láska je skutečná. Nemůžeme si pomoci,“ uvedl Patrick. V roce 2014 německá etická rada překvapivě povolila incest mezi sourozenci, ale zákon se nezměnil. Pár zřejmě stále žije v Německu, kde je incest mezi sourozenci pořád nezákonný.   

Co říkáte na nezvyklý vztah sourozeneckého páru?

Zdroj: DailyMail
Diskuze Vstoupit do diskuze
76 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Neobvyklá užití WD-40: Na počmáranou zeď, skvrny od lepidla, vodní kámen i proti ptákům
Události247.cz
Události247.cz
Léto plné nádherných výletů? Vsaďte na nekonečné hory
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
I slunečnicová semínka mají co nabídnout: Pomohou na záněty i krevní tlak
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Starověké stavby v arabské poušti odhalily pozůstatky dosud neznámých rituálů