Jeptiška, která to umí rozjet: Nikdo nečekal, co na pódiu předvede. Pro ni to znamenalo splněný sen

Skromné vystupování a tradiční oděv zdobí hvězdu internetu, která si podmanila miliony lidí na celém světě. Ale ani v nejdivočejších představách by vás nenapadlo, o koho jde.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

V talentových soutěžích nezřídka dochází k obrovským překvapením. Když se porotci v italské verzi pěvecké soutěže The Voice zaposlouchali do prvních tónů coververze písně No One od Alicie Keys bylo hned vidět, že se jim soutěžící interpretka líbí. Porota v této soutěži sedí zády k podiu a soutěžícího uvidí jen, když se mu zpěv líbí a zmačkne tlačítko. Nakonec ho stiskli všichni čtyři porotci. Zůstali v šoku, když spatřili ženu, která zpívala.

Od dětství si přála být zpěvačkou

Hvězdný hlas totiž patřil 25leté jeptišce Cristině Scucciiové. Šokovaní a ohromení porotci se jí pak zeptali, zda je opravdu skutečnou jeptiškou. „Ano, jsem opravdu, ale opravdu sestra,“ odpověděla s úsměvem. Sestra Cristina pochází ze Sicílie a žila v milánském klášteře. Do soutěže ji doprovodily čtyři jeptišky, které ji v zákulisí spolu s rodinou povzbuzovaly. „Přišla jsem sem, protože mám dar a chci se o něj podělit,“ dodala.

Stát se zpěvačkou si přála jeptiška už od dětství, které prožila na Sicílii. Poslouchala Mariah Carey, Celine Dion a zpívala v kostelním sboru. A teď si plnila svůj sen. Její úžasné vystoupení vidělo v tamní televizní stanici RAI 19 milionů diváků. Obrovský úspěch sklidilo video na sociálních sítích. Stalo se senzací, kterou jen v době soutěže zhlédlo 51 milionů lidí. Talentovou soutěž nakonec sestra Cristina vyhrála.

Poklona přišla od nejznámější sestry

Oblečená v řádovém rouchu, v ortopedických botách a s křížem na krku děkovala Bohu za vítězství. Podmanila si diváky v rodné zemi i na celém světě. „Moje přítomnost tady nezávisí na mně, je to díky muži nahoře,“ řekla po vyhlášení výsledků. Slova uznání pro jeptišku přišla i z Vatikánu. Hold jí složila mimo jiné americká herečka Whoopi Goldbergová, která je pravděpodobně nejznámější filmovou sestrou vůbec.

Přestože soutěž vyhrála, nehodlala se kariéře zpěvačky věnovat. Měla v úmyslu se vrátit zpět do kláštera, kde pečovala o děti ve škole, kterou řád provozuje. Nakonec ale došlo na vydání debutového alba. Jeptiška si na něj sama vybrala sexem nabitý hit Like a Virgin od Madonny, která naštvala Vatikán, když se během turné Confessions nechala na pódiu ukřižovat. Z výběru skladby na debutové album logicky církev nebyla nadšená a sestra čelila útokům.

Co říkáte na vystoupení jeptišky?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
73 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Ta díra tam není jen tak. Hospodyňky, které chtějí být v kuchyni efektivní, ocení hned 2 využití
Události247.cz
Události247.cz
Ve městech se začínají objevovat skupiny lidí, které mohou být pro bezpečí Čechů kritické
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Rajčata působí na plíce zdravých i nemocných. Skoro nikdo si neuvědomuje, jaké bohatství se v nich ukrývá
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Kruhy v obilí –⁠ jaká je jejich historie a co za nimi doopravdy stojí. Existují svědci, kteří z místa viděli odlétat podivný objekt