Muž na internetu zveřejnil fotku své dcery. Když ji uviděla doktorka, ihned ho upozornila na vážnou nemoc

Muž byl opravdu nadšený ze své novorozené dcerky, a tak dal její fotografii na internet. Jakmile ji uviděla doktorka, poznala vážnou nemoc.

i Zdroj fotografie: U.S Navy
                   

Každý rodič je naprosto unešený ze svých dětí, a proto je každou chvilku fotí a jejich fotky poté dává například na různé sociální sítě, aby se jimi pochlubil svým přátelům. A stejně to měl i tento novopečený otec malé holčičky, který si ji vyfotil po koupeli, aby ji ukázal svým blízkým. To ale ještě netušil, že je jeho holčička nemocná a tuto nemoc pozná jedna doktorka jen z této fotky po koupeli.

Velmi pyšný otec

Otec novorozené holčičky ji vyfotil těsně po jejím prvním koupání. Její výraz na fotce mu připadal tak legrační, že se rozhodl, že tuto fotku sdílí na svých sociálních sítích. K tomu připsal, že první koupel jeho dcerky se jí asi moc nelíbila. Netrvalo dlouho a pod fotografií se začaly objevovat první gratulace, a že jich bylo. Lidé byli z dítěte naprosto nadšení. Jeden komentář byl ale úplně jiný než ty ostatní.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Napsala ho totiž lékařka, která měla trošku pochyby o dívčině zdravotním stavu. „Nejsou její oči žluté? Vypadají, že jsou, ale může to být jen špatným nasvícením fotografie, je tak trochu celá do žluta. Ale pokud opravdu jsou, mohla by to být novorozenecká žloutenka, která je u miminek v prvních týdnech běžná. Pokud její oči nebo kůže vypadají nažloutle, asi byste měli navštívit lékaře,“ napsala doktorka do komentářů.

Diagnóza byla přesná

Otec dítěte se rozhodl, že se co nejdříve poradí s pediatrem. Vzal dítě na testy a ukázalo se, že dívka skutečně trpí žloutenkou. Nebýt rychlé diagnózy lékařky a léčby, dítě by mohlo dokonce utrpět nevratné poškození mozku. Ano, sice by si mnohdy lidé měli rozmyslet, co na sociální sítě sdílí, ale v tomto případě dokázala jedna fotografie a jedna lékařka, která byla na správném místě, zachránit život malé holčičce.

Jak často sdílíte fotografie na sociálních sítích?

Zdroj: OkDiario
Diskuze Vstoupit do diskuze
50 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Jsem redaktorka s bohatými zkušenostmi a vášní pro žurnalistiku a lifestyle. Můj odborný přístup a kreativita přinášejí na web DamskyDenik.cz inspirativní články a hluboké náhledy na aktuální témata. Svým poutavým psaním oslovuji čtenáře a motivuji je k aktivnímu a smysluplnému životnímu stylu.

Zobrazit další články