Muž snědl chipsy, které našel ležet na ulici. Policisté ho za to vzali do vazby

Kvůli konzumaci nalezených chipsů měl muž velké potíže s policií. Jakožto známý recidivista si tím zadělal na pořádný problém.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Každý člověk má své oblíbené jídlo, na něž nedá dopustit. Někteří však svou lásku k oné dobrotě přehání a jsou schopni sníst i potraviny ze země nebo i po někom cizím. Existují také lidé, kteří se nekontrolovaně přejídají, a jak se říká, jsou schopni pro kus žvance i zabíjet. Mladý muž z amerického Tennessee teď hořce lituje toho, že neodolal, sebral ze země balíčky svých nejoblíbenějších chipsů a snědl je.

Využil krádeže, aby se zdarma najedl

Jednoho všedního dne si šel značně opilý muž koupit pivo. Pokladní, která v obchodě zrovna měla směnu, uznala, že muž má v sobě již dost alkoholu, a pivo mu proto odmítla prodat. Po chvíli dohadování a hlasitých nadávek ze strany opilce se výtržník rozhodl, že se prodavačce pomstí. Nenapadlo ho nic jiného, než že udělá v krámě binec, a navíc ještě něco ukradne. A tak popadl celý stojan s chipsy a odnesl si ho do auta.

Nevšiml si, že mu cestou k vozu na ulici spadly dva balíčky brambůrků. To však neuniklo šestatřicetiletému Josephovi Braswellovi, který se zrovna procházel kolem. Viděl, jak muž odchází z obchodu se stojanem plným chipsů, a nemohl si nevšimnout toho, že mu dvě balení upadla na zem. Jakmile zloděj nastartoval a odjel, chamtivý Joseph využil příležitosti a popadl slanou svačinku. Okamžitě se do brambůrků pustil, protože je miloval. Nestihl si však ani otřít drobky z obličeje, když ho zastavili policisté.

Policie ho obvinila

Ti byli přivoláni okradenou prodavačkou, takže na místo činu dorazili po pár minutách. Když uviděli Braswella se zadrobenou tváří a s pytlíkem od chipsů v ruce, bylo jim jasné, že v tom má tento muž prsty. Policisté zkontrolovali kamerový záznam z obchodu a dospěli k závěru, že Joseph si byl moc dobře vědom toho, že občerstvení, které snědl, bylo kradené.

policie vede pachatele iZdroj fotografie: Depositphotos

A tak byl tento šestatřicetiletý muž vzat do vazby, kde strávil několik dní. Dle zjištění má totiž Braswell velmi rozsáhlý trestní rejstřík, který zahrnuje několik obvinění z domácího násilí, řízení bez platného řidičského průkazu a porušení podmínky. Nyní byl tedy obviněn z krádeže, která ale nepřesáhla 5 amerických dolarů, což je v přepočtu něco málo přes 100 Kč. Pokud ho tedy soud uzná vinným, hrozí tomuto muži vysoký trest, protože je již teď považován za recidivistu.

Co byste udělali s nalezenými chipsy vy?

Zdroj: Fakt
Diskuze Vstoupit do diskuze
92 lidí právě čte
Zobrazit další články