Jak by vypadaly hvězdy Hollywoodu jako opačné pohlaví? Grafik si pohrál s fotkami slavných herců a výsledek vás pobaví

Možnosti, které nám současná doba přináší, opravdu neznají mezí. Tým grafiků se proto rozhodl, že přemění slavné herce na opačná pohlaví.

i Zdroj fotografie: Se souhlasem Carlos Piaggio
                   

Slavní herci musí kvůli svým rolím často podstoupit několik drastických úprav. Mohou například přibrat na váze, zhubnout nebo sedět celé hodiny v saloncích, kde se nechají líčit profesionálními maskéry. Jelikož dnešní doba přináší mnoho možností, jeden grafický tým se rozhodl, že přemění vzhled těchto světoznámých herců tak, aby připomínali druhé pohlaví. Obrázky vás s největší pravděpodobností opravdu pobaví. 

Vin Diesel

Vin Diesel je známý jako hlavní tvář nekončících filmů Rychle a Zběsile. Svým vzhledem připomíná drsného řidiče rychlých aut, kterému jen tak něco nenažene strach. Co ale kdyby se tento rival narodil jako krásná černovlasá žena?

iZdroj fotografie: Se souhlasem Carlos Piaggio

Selena Gomez

Selena Gomez je mladá zpěvačka z Texasu, která již nějakou dobu sdílí svou tvorbu na sociálních sítí a hudebních médiích. Mnozí si tuto krásnou Američanku mohou spojovat také s Justinem Bieberem, s nímž byla čtyři roky ve vážném vztahu. Takto by nicméně Selena vypadala, kdyby se narodila jako muž:

iZdroj fotografie: Se souhlasem Carlos Piaggio

George Clooney

Kdo by neznal George Clooneyho – amerického herce, filmového režiséra a scénáristu, který si zahrál v mnoha úspěšných filmech, jako například Dannyho Parťáci. Takto by vypadal tento sympaťák, kdyby se narodil jako žena.

iZdroj fotografie: Se souhlasem Carlos Piaggio

Brad Pitt

William Bradley „Brad“ Pitt je světoznámý americký herec, jenž získal mnoho ocenění. A to například za nejlepší mužský herecký výkon v hlavní roli a nejlepší mužský herecký výkon ve vedlejší roli. Jen málokdo by si však dokázal představit, jak by tento hrdina válečných filmů vypadal jako žena.

iZdroj fotografie: Se souhlasem Carlos Piaggio

Sylvester Stallone

Když se řekne Sylvester Stallone, pravděpodobně si v tu ránu každý představí nebojácného Rockyho, jenž se probojoval až do světového šampionátu v boxování, nebo vietnamského veterána Ramba, hrdinu každého dítěte devadesátek. Jak by však tento americký herec s italskými kořeny vypadal jako žena?

iZdroj fotografie: Se souhlasem Carlos Piaggio

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston je americká herečka, producentka a režisérka, která získala Cenu Emmy a Zlatý glóbus za svou roli Rachel Green v seriálu Přátelé. I přes svůj věk je Jennifer stále velmi krásnou ženou, která neustále pracuje na něčem novém. Takto by tato americká superhvězda vypadala, kdyby se narodila jako muž:

iZdroj fotografie: Se souhlasem Carlos Piaggio

Ryan Reynolds

Ryan Reynolds je kanadsko-americký herec, který proslul díky svým komediálním rolím ve filmech Hele kámo, kdo tu vaří?, Miluji tě k sežrání a Návrh. Většina lidí jej však bude znát z filmu Deadpool, díky němuž jeho sláva rychle stoupla. Jak by ale Ryan vypadal, kdyby se narodil jako žena?

iZdroj fotografie: Se souhlasem Carlos Piaggio

Chris Hemsworth

Kdo by se hodil do role všemocného Thora více než herec Chris Hemsworth. Tento sympatický Australan se stal vysněným mužem téměř každé dívky, a popravdě se ani není čemu divit. Takto by Chris vypadal, kdyby se narodil jako žena:

iZdroj fotografie: Se souhlasem Carlos Piaggio

Který z uvedených herců vás nejvíce pobavil?  

Zdroj: Brightside

Diskuze Vstoupit do diskuze
111 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Starý chleba najde uplatnění při smažení i vaření vývaru. Přišla na to kdysi jedna moudrá hospodyňka
Události247.cz
Události247.cz
Falešná rakovina nebo pomoc lidem v tíživé situaci: Podvodníci lákají z lidí peníze přes sociální sítě
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Jaká je ideální teplota v bytě a proč: Zdraví dospělí by neměli jít pod dvacet, senioři a nemocní po 18 °C
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Co když se střetnou moderní tanky T-90M a Leopard 2: Stroje Ukrajiny jsou rychlejší, ale ruští vojáci mají lepší dovednosti