Když školačka oznámila, jakou píseň hodlá zpívat, porotci se jí vysmáli. Okamžitě jim ale vrátila úder

Dívka pro své vystoupení v talentové soutěži zvolila ikonický hit z velmi známého filmu, při němž by se zapotila nejedna profesionální zpěvačka.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Talentové soutěže mnohdy vygenerují superstar i z člověka, do kterého byste to na první pohled neřekli. Vypadá totiž skromně, obyčejně a ničím nevybočuje. Na první pohled není vidět, co se skrývá uvnitř. Přesně toto se stalo, když skromná 12letá školačka zazpívala píseň své oblíbené zpěvačky.

Porota byla skeptická k výběru skladby

Když porotcům britské verze soutěže Česko-Slovensko má talent řekla Maia Goughová z jižního Walesu, že jejím idolem je legendární zesnulá zpěvačka Whitney Houston, souhlasně pokyvovali hlavou. Pak ale dodala, že hodlá v soutěži zazpívat jeden ze zpěvaččiných velkých hitů a objevily se rozpaky.

Na tvářích jednotlivých porotců, včetně obávaného producenta Simona Cowella, se zračila skepse a pesimismus. Zřejmě to bylo dáno i tím, že si Maia zvolila velmi obtížnou skladbu I Have Nothing, známou z populárního filmu Osobní strážce.

Školačka si vysloužila potlesk ve stoje

Dívka byla zjevně nervózní. V zákulisí jí fandili rodiče a podporovala ji celá široká rodina. Když zazněly první tóny skladby, bylo v sále naprosté ticho. Pak začala Maia zpívat. Už při úvodní sloce porotci zbystřili, zjevně byli překvapení. Jakmile skladba začala gradovat, malá zpěvačka excelovala. Publikum bylo u vytržení.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Když dozpívala, publikum už šílelo. Vysloužila si bouřlivý potlesk ve stoje. Dokonce i porotci se zvedli ze židlí, včetně přísného Simona. Dívčin zpěv dokonce na jeho tváři vykouzlil úsměv. Bylo vidět, jak se úspěchem zaskočené Maie zračí v očích slzičky. I její rodiče v zákulisí byli zjevně dojatí z toho, jak byla jejich dcera dobrá.

Co říkáte na vystoupení školačky v soutěži?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
56 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Ta díra tam není jen tak. Hospodyňky, které chtějí být v kuchyni efektivní, ocení hned 2 využití
Události247.cz
Události247.cz
Ve městech se začínají objevovat skupiny lidí, které mohou být pro bezpečí Čechů kritické
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Rajčata působí na plíce zdravých i nemocných. Skoro nikdo si neuvědomuje, jaké bohatství se v nich ukrývá
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Kruhy v obilí –⁠ jaká je jejich historie a co za nimi doopravdy stojí. Existují svědci, kteří z místa viděli odlétat podivný objekt