Chlapec šikanoval ostatní děti, a tak mu jeho otec vymyslel pořádný trest. Po tomhle už to nikdy neudělá

Chlapec ubližoval ostatním dětem a šikanoval je, proto mu tatínek udělil životní lekci. Rodiče zlobivých dětí by si z jeho trestu mohli vzít příklad.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

V dnešní době je šikana mezi dětmi čím dál častější problém. Hodně záleží na výchově a celkovém přístupu rodičů. Někteří totiž po zjištění, že je jejich dítě iniciátorem šikany, tento problém vůbec neřeší a přejdou ho bez jakéhokoli trestu. Dělají, jako by se nic nedělo. V takovém případě si dítě myslí, že je vše v pořádku, a ubližuje ostatním dál.

Netradiční trest

Tohle ovšem není případ otce hocha, který šikanoval ostatní děti ve školním autobusu a ubližoval jim. Řidič už nechtěl dále přihlížet takovémuto chování, a tak chlapce vyhodil z dopravního prostředku ven a zakázal mu další jízdu po dobu 3 dnů. Když se to dozvěděl otec malého zlosyna, uložil mu opravdu odstrašující trest. Tím si měl jeho syn uvědomit, jak hrozně se choval ke svým kamarádům. A že takové chování jeho tatínek rozhodně tolerovat nebude.

Aby si syn uvědomil, jak ošklivě se zachoval, udělil mu otec životní lekci. Místo toho, aby ho otec vozil autem, přinutil ho do školy běhat. Ztížil mu to ale ještě tak, že chlapec musel běžet před autem, které řídil jeho tatínek. Takovýto trest ho čekal nejen cestou do školy, ale i zpět domů. Otci bylo jedno, zda venku zrovna svítí slunce, nebo prší. Chlapec musel dokonce jeden den běžet ve strašlivém lijáku a větru. Jednu takovou trasu otec natočil a zveřejnil na internetu, aby si z něj ostatní rodiče vzali příklad.

iZdroj fotografie: Unsplash

Chlapec jako vyměněný

Přestože se může takový trest zdát opravdu necitelný, na chlapce měl pozitivní dopad. Jeho chování se velmi zlepšilo, nikomu už neubližuje a neposmívá se. Je mnohem přátelštější ke svým spolužákům, a dokonce se zlepšil i v učení a dělá velké pokroky.

Učitelé si otcovo řešení nemohou vynachválit a doporučují ho i ostatním rodičům. Ti se ale rozdělili na dva tábory. Jedni otcovu výchovnou metodu schvalují a jsou ochotni si z něj vzít příklad. Druzí jsou ale zásadně proti a vyhrožují otci sociálkou.

Na kterou stranu byste se přidali vy?

Zdroj: DailyMail
Diskuze Vstoupit do diskuze
74 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Sušička bude sloužit až o 10 let déle: Čistit by se měly nejen filtry, ale i senzory vlhkosti
Události247.cz
Události247.cz
Velké firmy začínají propouštět po tisících. Zaměstnanci se bojí, co přijde dál
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Jak provést domácí klystýr: Kdy je to skutečně potřeba a za jakých okolností je lepší se mu vyhnout
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Proč se kočky bojí okurek: Jedna z teorií říká, že jim připomíná zvíře, které je jejich dávným nepřítelem