V dětství byli nerozlučitelní. Když se po 10 letech znovu setkali, nevěřili vlastním očím. Co následovalo, nikdo z nich nečekal

Přátelé hrají v životě velmi důležitou roli. Důležití jsou pochopitelně ti, se kterými jsme vyrůstali, je však obtížné takové vztahy udržovat do dospělosti.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Natalie se setkala s Austinem jako předškolákem. Jako malé děti byli nerozluční přátelé. Pak se však rodiče malé Natálie rozvedli a malá dívka se společně se svoji matkou odstěhovala tísíce mil od svého předchozího bydliště. Opustila tak nejen svého tatínka, ale také svého oblíbeného malého kamaráda, se kterým si tak dobře rozuměla. Často na něj však myslela.

Pamatovala si na dort

Poslední vzpomínka, kterou Natalie na Austina měla byla příprava dortu. Ačkoli si malé děti hledají většinou kamarády stejného pohlaví, Natalie a Austin byli nerozluční od dvou do pěti let. Dlouhá léta se pak kvůli stěhování Natalie neviděli. Když bylo Natalii sedmnáct let, našla však v telefonním seznamu své matky staré telefonní číslo a adresu svého malého dětského kamaráda. Pak ji přepadl zvláštní pocit, že ho musí najít. Zkusila tedy štěstí na sociálních sítích.


iZdroj fotografie: Pexels

Její hledání bylo úspěšné. Našla Austinův profil a přečetla si informace, které ji zajímaly. Zanedlouho zjistila, že Austin bydlí jen pár minut cesty od domu Nataliina otce. Svého kamaráda z dávné doby tedy zkontaktovala. Protože se zrovna chystala na návštěvu ke svému otci, domluvila si s Austinem společnou večeři. Ti dva se sice mnoho let neviděli, ale navázali jako by to bylo včera, kdy spolu naposledy hovořili. Opravdu skvěle si rozuměli.

Okamžitě oživili vztah

Od doby prvního setkání po mnoha letech jsou Natalie a Austin spolu. Společně odešli na Floridu, aby mohli pokračovat ve studiu. Po dokončení školy se pak tento pár, který se setkal po mnoha letech také zasnoubil. Brzy na to se pochopitelně také vzali. Na svatbu mimo jiné vytvořili také knihu plnou fotografií z dětských let. Své místo zde našla mimo jiné fotografie, kde společně pózují v dětském červeném SUV.


iZdroj fotografie: Pexels

Natalie věří, že se se svoji matkou přestěhovali tak daleko z nějakého důvodu. Věří také tomu, že kdyby zůstala bydlet s otcem, nemusela by po mnoha letech skončit po boku Austina jako jeho žena. Věří také, že v ten správný čas našla telefonní seznam své matky. Všechno se tak ve správnou dobu dokonale spojilo. Věříte také na osudové okamžiky, které dokáží změnit celý život?

Zdroj: Transparency

Diskuze Vstoupit do diskuze
91 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
5/5 (81%) 475 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
10 rostlin ideálních do rodin s dětmi a domácími mazlíčky. Jsou naprosto bezpečné, pozor na ty jedovaté
Události247.cz
Rodící se vládní koalice chce změnit boj s covid-19. Už jsou jasné první obrysy
JakZdravě.cz
Máte oteklé oči, zažívací potíže, či zapomínáte? Přehlížené signály brzy vyústí v závažné zdravotní komplikace
VědaŽivě.cz
Jupiter zachránil Zemi před pádem obřího vesmírného objektu. Jeho úloha pro lidstvo je nenahraditelná