Mladá matka nemohla sníst své jídlo kvůli vztekajícímu se synovi. Servírka se rozhodla ho uklidnit sama

Jejímu synovi rostly zoubky a neměl zrovna nejšťastnější období. Servírka v bistru jí prokázala moc milou laskavost.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Děti jsou přezdívány malými zázraky. Přesto se každý rodič ztotožní s tím, že jejich výchova a všechny stádia jejich vývoje nejsou vždy jen šťastná a klidná období. Ti drobečkové jsou plní energie, vyžadují stálou péči a pozornost svých nejbližších. Jako ostatní osoby mají i děti své lepší a horší dny. Občas pozornost svých rodičů potřebují i v méně vhodných chvílích.

Růst zubů

V takovém okamžiku se nacházela také Jessica Ibarra. Tato mladá maminka z Texasu měla za sebou před stěžejním incidentem velmi náročný týden. Chtěla si odpočinout a zároveň udělat hezké ráno svému synovi Dominikovi. Osmnáctiměsíčnímu chlapci v té době zrovna dorůstaly zuby. Nepříjemný tlak a bolest očividně zhoršovaly jeho náladu.

Jessica chtěla Dominikovi udělat radost jeho oblíbeným jídlem. Konkrétně borůvkovými palačinkami. Chlapec má obvykle milou a klidnou povahu. To ráno byl však mimořádně neklidný. Jessica nechtěla rušit ostatní hosty bistra, a tak zvolila venkovní posezení. Když mu palačinky nakrájela a dělala s nimi imaginární letadlo, Dominik neustále uhýbal a nechtěl spolupracovat.

Záchvaty vzteku

S obavami, že bude následovat scéna před všemi hosty bistra, rozhodla se, že bude nejlepší odejít a jídlo prostě nechat. Jesicca situaci přiblížila: „Byl velmi neklidný a všude se snažil vylézt. Bála jsem se, že bude rušit ostatní hosty, a tak jsem chtěla požádat o účet, aniž bych se dotkla objednaného jídla.“ Celý sled událostí zdálky sledovala číšnice jménem Laura Zaku.

Myslela jsem, že mi chce pomoct zabalit jídlo, ale zeptala se, jestli může podržet mého syna, a vzala si jej do náruče. Mohla jsem se v klidu nasnídat.“ Laura naopak uvedla svůj úhel pohledu: „Viděla jsem tuto mladou matku a chápala její frustraci. Sama mám dvě děti, a přestože už jsou velké, nikdy jsem nezapomněla na jejich záchvaty vzteku na veřejných místech.“ Dominik se s cizí osobou okamžitě zklidnil. Jesicca Lauře její gesto nikdy nezapomene.

Jak jste řešili tyto dětské dny vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
91 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články