84letá babička se navlékla do odvážného kostýmu a vyrazila na večírek v domově důchodců. Všichni brečeli smíchy, když k tomu začala tancovat

Čtyřiaosmdesátiletá seniorka to rozjela na party jako za mlada. Na halloweenskou party v maskách zvolila nevšední kostým, kterým všem vyrazila dech.

domov-duchodcu i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Smysl pro humor nevymizí ani ve zralém věku. Pokud tedy někdo musí trávit podzim života v domově důchodců, ještě to neznamená, že je tam na dožití a nemůže si užít pořádnou legraci, naopak. Nejrůznější party jako při pálení čarodějnic, Mikuláši nebo Halloweenu k tomu přímo vybízejí a zaručují dávku zábavy. Minimálně, pokud budete ve společnosti 84leté matky Staci Clemmerové.

K bikinám ladila fialová paruka

Když se blížila v domově důchodců, kde žije, halloweenská oslava, začala seniorka vymýšlet, v jakém kostýmu na ni vyrazí. Nechtěla volit nic fádního, tentokrát si přála vyčnívat. Usedla k internetu a prohlížela si nabídky nejrůznějších masek. Nakonec narazila na ten správný kostým. Objednala ho v e-shopu a už jenom doufala, že zboží přijde včas a ona se na party blýskne.

Když balíček přišel, měla obrovskou radost. Hned si vyzkoušela objednané tričko a nemohla uvěřit tomu, jak dokonalou iluzi poskytuje. Přesně jako na obrázku na internetu. Byla nadšená, party mohla začít. Staci zveřejnila na sociálních sítích video, na kterém její maminka tančí jako za mlada. Překvapivě i tělo 84leté ženy tak na první pohled vypadalo. Měla na sobě perfektně padnoucí fialové bikiny.

Všichni se na seniorku překvapeně dívali

Bylo však jasné, že jde o iluzi. Maminka Staci opravdu nemá tělo jako ve 20 letech a vypracované břišní svaly. Měla na sobě legrační dlouhé tričko s potiskem těla v bikinách, ale vypadala úžasně. Aby byl její outfit dokonalý, doplnila fialové plavky o paruku stejné barvy. Když vešla do společenské místnosti, kde se party konala, nejprve se otočila jedna hlava, pak druhá a další. Brzy všichni zírali s otevřenými ústy na starou dámu. Nakonec jí zatleskali.

Happy Halloween!!!! This is my 84 year old Mother!!!! Living the life!!!!! She’s having the time of her life!

Zveřejnil(a) Staci Clemmer dne Úterý 31. října 2017

Senioři ocenili úžasný smysl pro humor staré dámy. Musela sice používat chodítko, aby se mohla bezpečně pohybovat po místnosti, ale ani to nebylo překážkou při tanci. Když se pohupovala do rytmu a zvedala nohy do muziky, všichni přítomní ji bouřlivě povzbuzovali. Přestože účastníci večírku měli nejrůznější masky, kostým 84leté ženy byl nejlepší. Staci zveřejnila na sociálních sítích video, kde její maminka v kostýmu řádí. Během pár dní se stalo hitem s více než 12 miliony zhlédnutími.

Co říkáte na kostým, který si seniorka vybrala?

Diskuze Vstoupit do diskuze
143 lidí právě čte
Zobrazit další články