Na porodním sále zažili lékaři s rodící ženou neočekávanou situaci. Stal se zázrak, který svět ještě neviděl

Těchto sedm dětí bylo prvními sedmerčaty na světě, která se dožila druhého dne. Ten samý den se objevili v novinách na titulních stránkách. Před časem oslavili své 21 let.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

První sedmerčata na světě dosáhla dalšího věkového milníku. Dokonce už pár minut po jejich narození 1997 tato zpráva proletěla světovými médii. Téměř okamžitě získala obrovskou popularitu a dostala se do celosvětových titulek. Nikdy před tím se ještě nepodařilo přežít všem sedmi dětem. V tomto případě nejen, že se dožila dalšího dne v porodnici, ale navíc již před nějakou dobou oslavila i své 21. narozeniny. V tento den si na své výročí mohla poprvé legálně připít i s dospělými.

Sedm dětí bylo světovým fenoménem

Matka zmínila, že jí v porodnici v Des Moines Iowa lékařka tenkrát upozornila, že prý aby všechny děti přežily, tak bude zapotřebí hodně štěstí a víry. Tím ji nechtěla zbytečně znejistit, jen připravit na nejhorší. Porod přišel totiž celých devět týdnů před termínem. Což se mohlo stát hodně problematické. Avšak všechno proběhlo nakonec hladce a dnes jsou už všichni dospělí a šťastní.

iZdroj fotografie: Pixabay

A jsou připraveni odpovědět na otázky a absolvovat rozhovory, které svět tolik zajímaly. Jak samostatná sedmerčata jsou, co je baví a co v budoucnu plánují. Všech sedm sourozenců si začalo již v pubertě nacházet věci, které je bavily a a krásně jim šly. Vzhledem k tomu, že se každý chtěl vydat trochu jinou cestou, hodně se tím osamostatnili. I přes jejich nezávislost na ostatních spolu stále rádi tráví čas.

Jejich blízké pouto se neztratilo ani po rozrůznění zájmů

Matka, Bobbi, se vyjádřila tak, že i přestože se jejich zájmy hodně rozrůznili, tak měli stále k sobě velmi blízko. Užívali si čas strávený spolu a s přáteli. Kelsey, Natalie, Nathan, Joel a Alexis v té době již navštěvovali Hannibal-LaGrange Univerzitu v Missouri. Nástup na této škole měli již po narození jistý a přislíbena jim byla i pěkná stipendia díky jejich výjimečnosti. Kelsey se zaměřila na PR (public relations). Alexis se specializovala na vzdělání v raném věku a Natálie se vydala cestou cvičení a pohybu.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Joel a Nathan se stali IT studenty, oboru počítačových informační systémů. Podle Kelsey byl toto první krok, který je vyvedl z komfortní zóny. Do té doby zkrátka 18 let vyrůstali v Iowě. Všechny konce a nové začatky jsou těžké. Stejně tak i oni se báli obtížného odchodu z rodného města a od rodičů. Avšak ukázalo se, že jim to velice prospělo a vytvořili si nové přátele i za hranicemi své domoviny.

Dům se najednou zdál o dost tišší

Kenny se rozhodl zůstat v Iowě a nastoupit na odbornou stavební školu. Zatímco Brandon se pustil ze sourozenců nejdál. Přidal se do americké armády a nasazován byl hlavně v zámoří. Po odstěhování téměř všech dětí rodiče konečně zažili naprostý klid, ticho a čas pro sebe, který se s narození sedmerčat naprosto vytratil. Dům se stal prý mnohem tišší a klidnější, podle otce.

Dnes však Bobbi a Kenny starší nejsou jen rodiči ale také navíc prarodiči. Těmi se stali díky narození Bechana, syna jejich starší dcery Mikyyly. Láska, kterou pociťují k vnoučeti se nijak neliší od té k vlastním dětem, jediný rozdíl je v pociťované zodpovědnosti. Kelsey prohlásila, že bylo skvělé vidět sestru, jak zakládá vlastní rodinu. Avšak bylo jasné, že to dlouho nepotrvá ani našim sedmerčatům, než si najdou své partnery. Brzy na to se to podařilo i Brandonovi a Natalii.

Zdroj: Today

Diskuze Vstoupit do diskuze
81 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Surfinie ocení hnojivo z banánové slupky. Vlastnostmi se může rovnat chemickým přípravkům
Události247.cz
Události247.cz
Bývalí čeští prezidenti dostanou přidáno. Renta se jim může navýšit až dvojnásobně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
5 způsobů, jak se zbavit břišního tuku: Od cvičení až po úpravu jídelníčku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla