Veronika Žilková si „na stará kolena“ přiznala jednu obrovskou životní chybu. Až nyní si uvědomuje pravé hodnoty

Veronika Žilková se vyjádřila k životním prioritám a tomu, jak důležité je se jich držet. Dodala také vzkaz mladší generaci.

Herečka Veronika Žilková u obrazu i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Život herečky Veroniky Žilkové připomíná v poslední době jednu velkou horskou dráhu. V relativně krátkém časovém úseku se na ni sesypal například rozvod s hercem a českým velvyslancem Martinem Stropnickým. Kromě toho se jí narodila vnučka Rozárka, jejímž otcem je miliardář Jaromír Soukup. Žilková také poznala nového partnera a získává dosud nepoznané zážitky.

Přiznala své chyby

Jednašedesátiletá herečka toho má již leccos za sebou. Přes veškeré životní strasti se však postavila na nohy a je jako člověk silnější než kdy dřív. Stejně jako většina lidí v dnešní době figuruje na sociálních sítích. Na svých profilech se snaží své sledující motivovat a předávat jim do života rady, s nimiž má vlastní zkušenosti. Kromě toho je odrazuje od svých vlastních chyb.

Jak se říká, tak učený z nebe nespadl. Chybují všichni, avšak málokdo se ze svých chyb dokáže poučit nebo se jich alespoň znovu vyvarovat. Lidé Veroniku označují jako svou neplacenou terapeutku. Není se čemu divit, své přešlapy se totiž nebojí zveřejnit a dát najevo, čemu by se měli ostatní na rozdíl od ní vyvarovat. A k tomu potřebujete velkou kuráž.

Nejsme tady navěky

Nedávno se zaměřila na téma životních priorit, kde opět zhodnotila svůj přístup k této problematice: „Já si myslím, že když jsem byla mladá, tak jsem si vůbec nevážila toho, že bych mohla být šťastná, a nevěděla jsem, že jsem. Člověk, když má malé děti, tak kolem nich skáče, když začíná kariéru, tak se pořád snaží, aby mu to vyšlo.“ Obsah rozhovoru zaznamenal deník Blesk.cz.

Herečka Veronika Žilková iZdroj fotografie: Nextfoto

Jak už to tak bývá, tak si herečka až s přibývajícím věkem uvědomila, co je opravdu důležité a na čem záleží. „Až teď si ve svém věku říkám, že tu nejsem navěky, tak jsem se rozhodla, že se každý den budu snažit o to, abych měla vždycky radost. Vy, co jste mladí, začněte s tím dříve než já.“ V závěru apelovala na své mladší sledující, aby si užívali všeho, co zrovna mají.

Jaké jsou vaše životní priority?

Zdroj: Aha!
Diskuze Vstoupit do diskuze
86 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články