Blízký přítel a bývalý šéf týmu Ferrari promluvil o Schumacherově nehodě na lyžích. Výsledkem je mrzutý, tvrdí

O Schumacherově nehodě v roce 2013 ví téměř celý svět. Michael Schumacher se proslavil ve světě sportu a po jeho nehodě je přísně chráněn před veřejností.

i Zdroj fotografie: Getty Images
                   

Michael Schumacher je jednou z největších postav historie sportu. Bohužel měl 29. prosince v roce 2013 nehodu na lyžích. Při lyžování v Alpách narazil hlavou do skály a v kritickém stavu byl převezen do nemocnice. Od té doby se na veřejnosti neukázal a je před ní také velice přísně chráněn.

Michael Schumacher a Jean Todt

Schumacher a Todt společně získali pět titulů mistra světa v řadě. Dodnes jsou tito dva muži blízkými přáteli. Nyní vyšel rozhovor s Todtem o zdravotním stavu Schumachera, který měl v roce 2013 vážnou nehodu na lyžích. Todt řekl francouzskému listu Le Figaro, že se vídá se Schumacherem pravidelně.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Také uvedl, že se s ním bude brzy navštěvovat častěji, aby s ním a jeho rodinou strávil více času. V rozhovoru vysvětlil, že byl Schumacher vážně zraněn a důsledkem byl handicap. Není ovšem jisté, zda měl Todt na mysli psychický nebo fyzický handicap, který Schumacher utrpěl po nehodě na lyžích.

Manželka Schumachera promluvila o Todtovi

Dnes je s ním jeho rodina a okolí, aby se pokusili posunout věci kupředu. Mám k nim blízko. Vědí, že je poslouchám. Je to malé zapojení na mé malé úrovni,“ řekl bývalý šéf týmu Ferrari. Schumacherova manželka Corinna podle listu Le Figaro prohlásila, že Todt je více než přítel a je jako člen jejich rodiny.

Začátkem června Todt uvedl v rozhovoru pro italský deník Corriere della Sera, že Schumachera navštěvuje nejméně dvakrát měsíčně. Nenechává ho samotného, a proto je pro něj velice blízkým přítelem. Od nehody, která se stala na konci prosince roku 2013 je Michael Schumacher velmi přísně chráněn před veřejností.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Poslední zpráva o Schumacherovi pochází z roku 2014. Od roku 2015 je Schumacher ve své rezidenci na břehu Ženevského jezera, kde o něj pečuje tým lékařů. Nikdo z jeho přátel nebo příbuzných nemluví o jeho stavu, protože respektují jeho soukromí.

Zdroj: Focus

Diskuze Vstoupit do diskuze
148 lidí právě čte
Zobrazit další články