Ložnice neustále páchla něčím, co připomínalo rybinu. „Nechápu, že za to celou dobu mohla elektroinstalace,“ diví se žena

Žena cítila v ložnici několik týdnů silný rybí zápach. Díky internetu se dozvěděla, co by mohlo být jeho příčinou. To také zabránilo velké katastrofě.

zásuvka ve zdi i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Někdy se člověk setká se situací, které nemůže přijít na kloub. Jedním z takových případů je i zvláštní nebo vyloženě nepříjemný zápach v domě, jehož původ je těžko k nalezení. Často proto lidé chodí z místa na místo a přemýšlí a hledají, odkud ten divný puch vychází. Může se jednat o zkažené zapadlé jídlo, mrtvou myš nebo něco podobného. Jindy však může být příčina velmi nebezpečná a život ohrožující.

Několik týdnů cítili nepříjemný rybí zápach

Šestadvacetiletá Claudia Anderson žijící ve Skotsku na svém tiktokovém účtu sdílela zajímavé video. V něm popsala problém, se kterým se nějakou dobu potýkala. Ve svém domě totiž začala cítit nepříjemný zápach připomínající rybinu. Tento puch se držel především v manželské ložnici, o čemž také informoval The Sun. Jelikož z toho byli ona i její manžel velmi znepokojeni a znechuceni, začali pátrat po původu tohoto rybího zápachu.

Jak zmiňuje Daily Record, manželé se zpočátku domnívali, že podivný odér způsobuje nějaký problém v koupelně, přesněji s vodovodním potrubím. Proto se okamžitě pustili do důkladného úklidu. Rozebrali odpad pod umyvadlem, pečlivě vyčistili toaletu, a dokonce rozmontovali i sprchu. Nic z toho však nepomohlo. Mladá žena již byla zoufalá, proto se rozhodla problém se zápachem zkusit vygooglit. Na internetu se dozvěděla velmi znepokojivé informace.

Na internetu se dozvěděla šokující informaci

Dočetla se, že by rybí zápach mohla způsobovat vadná elektroinstalace. Jelikož byl její švagr elektrikář, okamžitě mu zavolala. Ten jí získané informace potvrdil. V tu dobu byl však velice zaneprázdněn, proto ji odkázal na svého otce, tedy jejího tchána, který byl již sice v důchodu, ale předtím také pracoval jako elektrikář. Když mu mladá žena vysvětlila celou situaci, rychle k ní jel, aby celou věc zkontroloval.

zápach iZdroj fotografie: Depositphotos

Muž příčinu zápachu opravdu našel. V pojistkové skříni se jeden z drátů odpojil a roztavil plast na vnitřní straně zásuvky. Ten poté páchl jako rybina. Tento problém byl ve skutečnosti ale velmi nebezpečný, protože mohlo kdykoli dojít k požáru. V tomto případě by se tak mohli manželé ocitnout v podobné situace jako rodina, která přišla o svůj dům. O tomto příběhu jsme vás již v minulosti informovali.

Prostřednictvím zveřejněného videa chtěla mladá žena varovat všechny, kteří by také cítili doma podobný zápach, aby si dali velký pozor na možné hrozící nebezpečí. „Takže rybina může značit problém s elektrikou? Díky za radu,“ okomentoval její příspěvek jeden ze sledujících. I já jsem ráda za takovou informaci. Máme v bytě ještě staré rozvody elektřiny, takže se může stát prakticky kdykoli jakákoli nehoda. Pokud bych tedy někdy ucítila rybí zápach, budu vědět, na co si dát pozor.

@mrsclaudiaanderson Fishy smell in your bedroom? CALL AN ELECTRICIAN!!! #fishysmell #fishysmellinbedroom #electrician #sparky #callanelectrician #firehazard #electricalemergency #bedroom #bedroommakeover #ensuite #fire #firesafety ♬ original sound – Claudia Anderson

Jak byste danou situaci řešili vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
142 lidí právě čte
Zobrazit další články