Z rozlučky se svobodou poslal přítelkyni fotku na uklidněnou. Omylem to byl i důkaz o zradě, která vyústila v rozchod

Žena díky fotografii z přítelovy rozlučky se svobodou přišla na jeho dlouhodobou nevěru. Rozhodla se pro zrušení svatby.

i Zdroj fotografie: Partybus Buenos AIres / Creative Commons / CC BY-SA
                   

Velkým fenoménem po vzoru amerických filmů je uspořádat před svatbou ženichovi i nevěstě rozlučku se svobodou. Na této velkolepé party je dovoleno prakticky vše a záleží pouze na nich, jak celou věc pojmou. Někteří tyto akce zavrhují a neplánují, jiní se na ně naopak těší. Ne vždy však vyjde vše podle plánu a celá situace se může zvrtnout. V některých případech má rozlučka se svobodou za následek i neuskutečněnou svatbu.

Místo rozchodu plánovali svatbu

Paulina (Pavlína) se s Piotrekem (Petrem) seznámila na vysoké škole. Pokukovala po něm už dlouho, ale když zjistila, co je mladík zač, raději se stáhla. Byl známý po celé univerzitě jako největší holkař. Vyžíval se v tom, když mohl strávit každý večer s jinou ženou. Po nějakém čase však tuto dvojici osud svedl dohromady, a když jej Pavlína lépe poznala, věřila, že jej dokáže změnit. Především proto, že jí řekl, že je první dívka, do které se opravdu zamiloval.

Po šestiletém vztahu však přišla krize. Pavlína si začala více všímat, jak se její přítel chová. Stále pokukoval na ulici po jiných ženách, psal si se svými expřítelkyněmi. Uvědomila si, že se jejich vztah dostal do slepé ulice, a proto začala přemýšlet nad rozchodem. V tu dobu ji však Petr nečekaně požádal o ruku. Byla velmi šťastná a souhlasila. Jeho gesto ji uklidnilo a ujistilo, že ona je pro něj jediná. Obávala se pouze rozlučky se svobodou, kterou pro něj jeho kamarádi jistě nachystají.

Fotografie odhalila jeho zradu

Když se blížil den D, uspořádali Petrovi přátelé obávanou rozlučku. Pavlína byla z toho všeho nervózní, proto požádala jejich společného kamaráda, který se živí jako fotograf, a měl tudíž fotit i jejich svatbu, aby dal na jejího přítele na mládeneckém večírku pozor. Ten slib dodržel, a aby byla klidná, poslal jí fotku z baru. Aniž by to tušil, dodal jí důkaz Petrovy velké zrady. Na první pohled vypadal snímek nevinně, seděl na něm její přítel s kamarády u stolu a popíjeli. Při přiblížení fotografie si však Pavlína všimla něčeho šokujícího.

mobil iZdroj fotografie: Depositphotos

Petr měl vedle sebe položený mobilní telefon displejem nahoru. Na něm byla zrovna otevřená konverzace s jeho expřítelkyní, která mu právě poslala svou fotografii ve spodním prádle. Navíc ji měl uloženou pod jménem Pavel. S tím si Petr, jak si Pavlína vzpomněla, velmi často psal, takže usoudila, že jejich tajný vztah trval již dlouho. Šokovaná žena svému příteli okamžitě sbalila kufry a nechala je za dveřmi. Nechtěla s ním už nikdy mluvit a samozřejmě zrušila svatbu. Díky tomu se ujistila, že se člověk prostě nikdy nezmění.


Co byste na jejím místě udělali vy?

Zdroj: Lelum
Diskuze Vstoupit do diskuze
58 lidí právě čte
Zobrazit další články