Zjistěte, co říká rok narození o vaší osobnosti | DámskýDeník.cz

Poslední číslice roku narození prozradí o vaší osobnosti ty nejzvrácenější detaily. Jací uvnitř opravdu jste?

Význam čísel je v lidském životě klíčový, ačkoliv by někdo mohl tvrdit opak. Zjistěte, co o vás prozradí poslední číslice vašeho roku narození, možná budete překvapeni.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Numerologií se lidstvo aktivně zabývá již od dob antiky, kdy se jí věnoval zejména řecký filosof a matematik Pythagoras ze Samu. Během dalších století rozvoje této disciplíny se začaly různit způsoby vykládání čísel, a proto začaly vznikat různé školy. Ačkoliv je v současné době těchto škol několik, vychází stále ze stejného základu. Nahlédněte do numerologie i vy a zjistěte, co vypovídá poslední číslice vašeho roku narození o vaší osobnosti.Rok vašeho narození končí číslem 0

Narodili jste se v roce, který končí nulou? (1940, 1950, 60, 70, 80, atp.) Nula vám propůjčuje schopnosti jakéhosi společenského chameleona – dokážete vyjít téměř s každým, přičemž jen málokdo ví, co si vy sami myslíte a jací jste. Řadíte se mezi charismatické a zajímavé osobnosti, jste rovněž chytří a přizpůsobiví.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Rok vašeho narození končí číslem 1

Váš rok narození končí tímto číslem, pokud jste se narodili v letech 1961, 1971, 81, 91, 01, 11, 21, atp. Fakt, že máte na posledním místě číslici 1, vypovídá o vaší cílevědomosti a značných ambicích. Jdete si urputně za svým cílem a sny a špatně snášíte, když vás někdo porazí. Neradi se vzdáváte a při „boji“ ze sebe vydáváte maximum.

Rok vašeho narození končí číslem 2

Dvojkou končí například roky narození 1992, 2002, 2012, budoucí 2022, apod. Máte-li jako poslední číslici svého roku narození číslici 2, jste na své okolí velmi přísní. Ty, kdo vám jsou milí, zahrnujete pozorností a přívětivostí, ovšem těm, kdo se vám zprotiví, dokážete pěkně znepříjemnit život. V jistém ohledu by se tento povahový rys dal vnímat jako dvojí osobnost.

Rok vašeho narození končí číslem 3

Je vaším rokem narození 1943, 1953, 63, 73, apod.? V tom případě je vaším posledním číslem trojka. Tato číslice poukazuje na fakt, že dokážete svět vnímat z několika různých perspektiv současně. Málokdy se mýlíte, protože dokážete do svého názoru syntetizovat mnoho zkušeností a poznatků i od jiných lidí.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Rok vašeho narození končí číslem 4

Narodili jste se v roce 1934, 1944, 54, 64, atp.? Vaší poslední číslicí je tedy 4. Podle numerologie si uvědomujete všechny čtyři směry zahrnující dostupné možnosti jednotlivých situací. Vaším největším bohatstvím je vaše schopnost přemýšlení, při které dokážete mj. pochopit i potřeby druhých či jejich motivaci k jednotlivým činům.

Rok vašeho narození končí číslem 5

Končí-li rok vašeho narození číslicí 5 – roky 1985, 1995, 2005, apod. – jste typ člověka, který ve své osobnosti kloubí všech pět elementů. Ty vám propůjčují schopnosti dosáhnout všeho, čeho si zamanete, a to i bez větších obtíží. Jste rovněž velmi moudří a dokážete spojit výhody, které vám přítomnost všech elementů nabízí.


iZdroj fotografie: Unsplash

Rok vašeho narození končí číslem 6

Šestkou jsou zakončené například roky 1966, 1976, 1986, 96, 06, atp. Máte-li šestku jako poslední číslici vašeho roku narození, pravděpodobně si libujete v temných a ne příliš příjemných aspektech života. Ačkoliv to zní děsivě, spíše vám to přináší výhodu zničit kohokoliv, kdo by se jen odvážil ublížit či ohrozit vás či vaše blízké.

Rok vašeho narození končí číslem 7

Je vaší poslední číslicí sedmička? Potom jste se narodili například 1997, 2007, 17, atp. Sedmička v těchto případech dle numerologie poukazuje na vaši výjimečně záhadnou osobnost. Na první pohled jste okouzlující, bystří a někdy až moc formální. Na druhý pohled ovšem vzbuzujete zapálené diskuse o tom, kdo vlastně jste, popřípadě jací jste.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Rok vašeho narození končí číslem 8

Narodili jste se v roce 1968, 78, 88, 98, 2008, atd.? Potom je vaším posledním číslem osmička. Číslice 8 prozrazuje, že jste typ člověka, který věci do detailu promýšlí předtím, než začne jednat. V jakékoliv diskusi jste schopni pohotově reagovat a svůj názor či úsudek pružně měnit s ohledem na nová fakta či informace. Ovšem rozhodně nejste někdo, kdo by se nechal lehce zmanipulovat – vždy se řídíte svým úsudkem.


iZdroj fotografie: Pixabay

Rok vašeho narození končí číslem 9

Je vaším rokem narození 1979, 1989, 99, 09, apod.? Roky narození končící číslicí 9 vám propůjčují schopnost soustředit se na detaily. Je vám vlastní pečlivost a preciznost (někdy můžete pociťovat sklony k perfekcionismu). Svůj život trávíte hledáním ideálu, který ale pravděpodobně neexistuje.

Věříte v numerologii a významu, který přisuzuje jednotlivým číslům?

Zdroj: Boldsky

Diskuze Vstoupit do diskuze
131 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 276 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
10 rostlin ideálních do rodin s dětmi a domácími mazlíčky. Jsou naprosto bezpečné, pozor na ty jedovaté
Události247.cz
Rodící se vládní koalice chce změnit boj s covid-19. Už jsou jasné první obrysy
JakZdravě.cz
Máte oteklé oči, zažívací potíže, či zapomínáte? Přehlížené signály brzy vyústí v závažné zdravotní komplikace
VědaŽivě.cz
Jupiter zachránil Zemi před pádem obřího vesmírného objektu. Jeho úloha pro lidstvo je nenahraditelná