Velký pes způsobil rodinnou tragédii | DámskýDeník.cz

Pes neustále žárlil na malé dítě. Stačila chvilka nepozornosti a svým činem zničil celou rodinu

Narození dítěte každému převrátí život úplně naruby a udělá ho šťastnějším. Všichni se radují a rodiče jsou spokojení, když vidí, že se jejich dítě má dobře.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Když se pár dozví, že čeká miminko, jsou ve většině případů neuvěřitelně šťastní. U lidí, co mají psa, představuje tato informace trošku strach o to, jak si dítě se čtyřnohým mazlíčkem sedne. Člověk tak musí být vždy ve střehu, protože se může stát, že pes začne na miminko žárlit a bude se mu snažit ublížit. Ale samozřejmě to tak nemusí být u všech, někteří psi miminko přijmou jako člena smečky.Připravovali psa na miminko

Když žena řekla svému manželovi, že čekají miminko, byl štěstím bez sebe a ihned začal plánovat, kde mu udělají pokojíček. Měli společně velkého psa, který se jmenoval Teddy a byl to jejich miláček, o kterém říkali, že by neublížil ani mouše. Doufali, že nového člena rodiny přijme a samozřejmě ho na něj začali připravovat. Byli přesvědčeni, že všechno bude v pořádku, že si Teddy na dítě zvykne.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Pes žárlil od příjezdu z porodnice

Teddy každý den ležel ženě na bříšku a vypadalo to, že je na narození miminka připravený. Když na ženu přišli bolesti, odvezl ji manžel do porodnice a o pár hodin později bylo dítě na světě. Jakmile přijeli z porodnice, pes je nepřiběhl přivítat, jen se krčil v kuchyni a vrčel. Bylo vidět, že se mu příchod nového člena nelíbí a že žárlí na to, že mu jeho majitelé věnují veškerou pozornost.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Stačila chvilka nepozornosti

Jednoho dne nechala žena své miminko spát v kočárku na zahradě, protože bylo zrovna pěkné počasí. Na zahradě byl i Teddy, ale ona si myslela, že když si na rychlo zajde uvařit čaj, nic se nemůže stát. Jenže Teddy, nejspíš ovládaný svou žárlivostí, si miminka všimnul, skočil na kočárek a dítě pokousal. Kdo ví, co se mu v tu dobu honilo v hlavě, jestli na kočárek šel s úmyslem ublížit a nebo si myslel, že miminko je jeho hračka.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Příběh bohužel nemá dobrý konec

Po tomto incidentu byli rodiče malého dítěte podezřelí ze zabití z nedbalosti. Byli zatčeni, ale naštěstí mohli odejít na kauci. Děťátko mělo po útoku psa zmrzačené končetiny. Záchranáři ho okamžitě převezli do nemocnice, ale zemřel již v sanitce na následky úrazu. Nikdy nevíte, co právě vašemu psovi prolétne hlavou, když má přijmout nového člena rodiny. Mohl být sebevíc vychovaný a hodný, ale stejně může ublížit. Setkali jste se někdy s něčím takovým?

Zdroj: Metro

Diskuze Vstoupit do diskuze
110 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
5/5 (81%) 1545 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Prodej hrnčířské hlíny: Kde ji nejlépe pořídíte?
Události247.cz
Očkovat proti covidu se budou děti od pěti let. Ministr zdravotnictví Vojtěch řekl, od kdy to bude možné
JakZdravě.cz
Kolik a jakých potravin denně sníst, aby tělo získalo maximum vitamínů? Jednoduchá tabulka ukáže přesné množství
VědaŽivě.cz
Robotická chirurgie – budoucnost medicíny začíná tady a teď