Malý chlapec s leukémií si dlouho přál psa. Když už bylo štěně zaplaceno, vyšla najevo krutá pravda

Chlapec onemocněl leukémií a jeho rodina mu chtěla splnit velké přání. Rodiče však bohužel neměli příliš mnoho štěstí.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Starost o děti je vcelku náročná a každý rodič si přeje hlavně to, aby jeho dítě bylo zdravé a dařilo se mu. Občas se však stane, že dítě onemocní a musí podstoupit léčbu. Pokud se jedná o nemoc, kterou lze v dnešní době léčit, mohou se rodiče uklidňovat alespoň možností léčby. Tomuto chlapci však diagnostikovali leukémii a jeho stav byl vážný. Hoch měl jedno velké přání, které se mu jeho rodiče snažili splnit.

Chlapec trávil hodně času v nemocnici

Když malý Billy Green onemocněl leukémií, byl to pro celou rodinu velký šok. Takto malé děti by si měly užívat dětství, hrát hry se svými kamarády a zažít to, co dospělí nedělají. Tento chlapec trávil hodně času v nemocnici, kde musel podstoupit léčbu, a zažíval nepříjemné chvíle. Myslel však celou dobu na to, že náladu i čas v nemocnici by mu zpříjemnilo to, kdyby na něj doma čekalo štěně.

Tíživá finanční situace

Rodina na tom nebyla finančně nejlépe, ale přesto se snažila vymyslet, jak chlapci splnit jeho velké přání. Už ve chvíli, kdy byl jejich syn v nemocnici a podstupoval léčbu, byli v těžké situaci, protože sledovat malé dítě, které musí bojovat o život, je hodně náročné. Rodiče se však snažili zůstat silní a nakonec vymysleli řešení, jak synovi udělat radost.

Sbírka peněz na štěně

Rodina se rozhodla uspořádat sbírku peněz na štěně, které chtěla pořídit Billymu, aby měl větší radost ze života. Díky pejskovi by také mohl mít chlapec větší chuť bojovat. Sám Billy řekl, že dny v nemocnici jsou velmi nudné a byl by rád, kdyby měl štěně. Těšil by se totiž ještě více domů a z nemocnice by mohl vymýšlet, jaké hračky mu pořídí. Rodině se nakonec podařilo vybrat peníze, ale bohužel se stala nemilá věc.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Podvodník, který zaskočil celou rodinu

Rodina předala sbírku peněz člověku, který jim měl přivézt štěně. Jakmile mu však poslali peníze, přestala tato osoba komunikovat. Bylo jasné, že se rodiče stali obětí podvodu. Podvodníkovi poslali zálohu necelých 5 000 Kč, ale bohužel o všechny peníze přišli. Podvod nahlásili na policii a uskutečnili další sbírku. Ta se opět vydařila a konečně mohli Billymu koupit štěně. Jakmile ho chlapec dostal, byl rodičům vděčný za splnění jeho snu.

Jak byste se pokusili získat štěně pro chlapce vy?

Zdroj: TheSun

Diskuze Vstoupit do diskuze
103 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Pokud kupujete vajíčka v obchodě, mějte se na pozoru. Pro své vlastní dobro zkontrolujte několik věcí
Události247.cz
Události247.cz
Ukrajina je jen začátek. Rusko podle historika bude pokračovat invazí v dalším evropském státě
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
4 japonské cviky, které vám dopomohou k plochému bříšku za pouhé 4 minuty denně
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Neuvěřitelný příběh 1. holčičích šesterčat na světě: Šance, že se vůbec narodí živé, byla 1 ku 104 miliardám