Když přivedla ukázat svého vyvoleného domů, matka zbledla a musela to jít rozdýchat. Věděla totiž víc než její dcera

Mladá žena byla překvapena reakcí své matky poté, co rodičům představila svého nového přítele. Naštěstí vše dopadlo dobře.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Ed Savitt a Heidi Parker se seznámili v roce 2011, ještě jako vysokoškoláci. Ed nemohl v novém bytě používat sušičku a tak požádal Heidi, která v bytě bydlela před ním, o pomoc. Tento krátký rozhovor se změnil ve skutečnou lásku. Chodili spolu už nějakou dobu, takže bylo na čase, aby jeden druhého seznámili s jejich rodinami. A tím to všechno začalo.

Maminka si vzpomněla na jeden příběh

Rozhodli se uspořádat večeři, na kterou pozvou jak rodiče Heidi, tak i Edovi rodiče. Tak se seznámili všichni členové a zamilovaný pár doufal, že bude všechno v pořádku. Heidina matka si při večeři vzpomněla na jeden příběh, zvedla se a utekla do pokoje. Přišla se starým fotoalbem a začala ukazovat fotky.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Vzpomněla si totiž, že když bylo Heidi asi 6 let, byli na dovolené, na které si našla kamaráda jménem Ed. Děti se potkaly na pláži a celé dva týdny byly pouze spolu. Jakmile ale dovolená skončila, musely jít obě se svojí rodinou a už se nikdy neviděly. Ale matka Heidi na tento příběh zkrátka nemohla zapomenout a těšila se, až se o něm jednou s dcerou budou bavit.

Ed a Heidi byli stvořeni jeden pro druhého

Když přinesla starý obrázek dvou dětí, k překvapení všech byl chlapec, který stojí vedle Heidi, právě Ed. Rodiny Savittových a Parkerových odjely totiž ve stejnou dobu na dovolenou do tureckého Gumbetu. Malý Ed a Heidi se tam poznali a zdá se, že už tam se rozhodli spolu jednou strávit zbytek života.

Po dvou týdnech dovolené se jejich cesty sice rozdělily, ale když se to tak vezme, rozhodně ne na dlouho. Rodina Savittových žila v Sheffieldu a neudržovala spolu s rodinou Parkerových žádný kontakt, avšak zdá se, že to jejich děti vyřešily za ně. Díky tomuto malému objevu nikdo nepochybuje o tom, že Ed a Heidi byli skutečně stvořeni jeden pro druhého. Mezi nimi je opravdová láska. Jejich svatba byla velmi krásná a doteď jsou spolu moc šťastní.

Co myslíte, byl to osud nebo pouhá náhoda?

Zdroj: Mirror

Diskuze Vstoupit do diskuze
149 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Prostor 108m² podkrovního bytu využili do posledního centimetru: Dominantou jsou mohutné dřevěné trámy
Události247.cz
Události247.cz
Meteorologové: Menší ochlazení potrvá jen chvíli, pak Česko čekají příjemné letní teploty
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Srovnání menstruačních pomůcek – co říkají gynekologové?
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Nejtěžší optická iluze na světě poprvé na českém internetu: Najděte skrytého motýla do 13 sekund