Rodiče Moniky Marešové byli zpočátku proti její známosti s Leošem. Měli obavy z jeho pověsti

Slavný pár českého showbyznysu slavil před nedávnem osmileté výročí jejich vztahu. Počátky jejich vztahu jim ale znepříjemnily obavy Moničiných rodičů.

i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Leoš Mareš a jeho žena Monika jsou spolu už od roku 2015, kdy si po pár setkáních padli do oka a velmi brzy se z nich stal pár. Zatímco Monika zažívala jedno z nejkrásnějších období svého života, její rodiče z Leoše příliš radost neměli. Báli se moderátorovy pověsti a skandálů, které jeho kariéru v minulých letech doprovázely.

Stále jsou zamilovaní

Při příležitosti 8. výročí sdílel Leoš dojemné video, kde se k sobě s Monikou Marešovou láskyplně tisknou, jako by byli zamilovaní teprve pár týdnů. V popisku stálo: „13. června 2015. 8 let, 96 měsíců, 2 922 dní.“ Nyní je dvojice považována za jeden z nejstabilnějších párů mezi celebritami a kde kdo jim jejich lásku závidí. To vše i přes to, že počátky nebyly vůbec snadné.

Nic spolu neplánovali

Když se Leoš a Monika poznali, oba měli za sebou nevydařené vztahy. „Oba jsme byli po rozchodu v takovém tom útlumu, kdy nikoho nehledáte a lížete si rány. A vnímáte jen věci, které vám dělají dobře, a ostatním se moc nezabýváte. Povídali jsme si a bylo to příjemné,“ řekla Monika pro server iDNES. „Nic jsem s ním neplánovala a on si nic neplánoval se mnou. Když o někoho usilujete, máte sklon přehrávat a dělat se lepší. A to jsme nedělali,“ dodala.

Měl za sebou skandály

Z tohoto setkávání se časem vyklubal pevný vztah, i když trochu proti vůli Moničiných rodičů. „Měli starost. Co si budeme povídat. V té době měl za sebou už pár skandálů, byl ženatý a měl dvě děti. Leoš má ale takovou pověst, že vás pak mile překvapí,“ dodala ještě pro iDNES. Dvojice se nakonec v roce 2018 vzala a nyní jsou rodiči malé Alex.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

Svou dcerku milují

Jejich dcera přišla na svět v březnu roku 2022, takže letos na jaře oslavila první narozeniny. „Dne 10. 3. 2022 jsi vstoupila do mého života, chytla mě za ruku. A já ti slibuji, že kdykoli budeš chtít a potřebovat, budu tě za ni držet do konce mého života. Miluji Tě, máma,“ napsala Monika Marešová na sociální síti. Své fanoušky pravidelně zásobuje fotkami a videi, ze kterých je jasné, že jsou oba pyšní a milující rodiče.

Jaký máte názor na Leoše Mareše?

Zdroj: Kafe
Diskuze Vstoupit do diskuze
146 lidí právě čte
Zobrazit další články