Řidička autobusu neváhala ani chvíli. Zachránila malou holčičku, která se toulala sama po ulici s každou botou jinou

Řidičce autobusu Tiffany se stalo něco neobvyklého, na ulici uviděla zvláštně obutou a málo oblečenou holčičku. Neváhala a zastavila, aby zjistila co se stalo.

i Zdroj fotografie: Unsplash
                   

Řidička autobusu Tiffani Leeová jela svou obvyklou trasu autobusem, když vtom si všimla něčeho neobvyklého. Uviděla na ulici dívku, která na sobě neměla bundu a na nohách měla každou botu jinou. Tiffany zastavila dívku pozdravila a požádala, aby nastoupila do autobusu. Holčička jí řekla, že se ztratila, a že neví kudy se dostane domů.

Dívka šla sama po ulici

Holčička šla sama po ulici, na jedné noze měla žabku, na druhé tenisku na sobě jen bílou košili. Tiffany usoudila, že je něco špatně, že je nedostatečně oblečená. Jako matka věděla, že žádný rodič by neposlal ven takto oblečené dítě, i přesto, že bylo venku horko.

iZdroj fotografie: Unsplash

Tiffany neváhala a zastavila autobus

Žena zastavila autobus, otevřela dveře a zeptala se dívky kam jde, jestli jde do obchodu na nákup. Poté jí požádala ať nastoupí do autobusu. Snažila se zjistit kde bydlí. Dívka věděla, že bydlí někde poblíž jen nevěděla jak se dostat domů. To poté sdělila i strážníkovi, který dorazil na místo. V tu chvíli Tiffany už věděla, že její podezření bylo opravdu oprávněné a že udělala dobře, když zastavila.

Řidička autobusu holčičku uklidnila

Dívka byla vyděšená, snažila se jí uklidnit. Než dorazila policie, aby si dívku převzali do péče. Povídali si o holčičích věcech, hlavně o laku na nehty. Měla růžové nehty, tak našli s Tiffany společné téma ke konverzaci. Povídáním o nehtech se brzy uklidnila. Netrvalo dlouho a přijela policie. Vzali dívku za ruku a vyvedli z autobusu. Holčička byla vyděšená, řidička se jen bála, aby se dostala v pořádku domů.

Hrdinka, která zachránila bezradnou dívku na ulici, byla zachycena bezpečnostní kamerou. Příběh se stal v Milwaulkee. Nakonec vše dobře dopadlo, dívka byla předána rodičům. Tiffany byla ráda, že vše dobře dopadlo, a malá dívka se v pořádku a bezpečně dostala domů. Bylo štěstí, že řidička autobusu byla tak všímavá a hned zareagovala na situaci, která nastala.

Zdroj: DailyMail, Inside Edition

Diskuze Vstoupit do diskuze
84 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Surfinie ocení hnojivo z banánové slupky. Vlastnostmi se může rovnat chemickým přípravkům
Události247.cz
Události247.cz
Bývalí čeští prezidenti dostanou přidáno. Renta se jim může navýšit až dvojnásobně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
5 způsobů, jak se zbavit břišního tuku: Od cvičení až po úpravu jídelníčku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla