Bezohledný řidič zaparkoval na příjezdové cestě a zablokoval ji. Naštvaný soused si to nenechal líbit a chytře se mu pomstil

Bezohledný řidič terénního vozu zaparkoval přímo na kraji příjezdové cesty. Jeden muž se ale rozhodl, že mu za to udělí nezapomenutelnou lekci.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Muž ve velkém SUV přijel na cestu k místnímu kostelu a vyběhl z auta. Tvrdil, že zde musí zastavit jen na chvilku, ale z místa neodjel a cesta tak kvůli němu zůstala zablokovaná. Jeden z mužů, který bydlel opodál, se rozhodl konat a udělit řidiči vozu pořádnou lekci. Video z tohoto činu poté sdílel na internetu a dočkal se mnoha ohlasů.

Majitel tvrdil, že spěchá

Majitel terénního auta zaparkoval přímo na okraji příjezdové cesty, kudy ten den chodilo mnoho lidí. V kostele se zrovna odehrávala mše a na příjezdovou cestu přijížděla také auta s handicapovanými, kteří se chtěli do kostela dostat. Řidiči vozu na tom ale vůbec nezáleželo a tvrdil, že zde zastavil jen na okamžik. Od auta poté odběhl pryč, ale celý tento incident viděl jeden z mužů z okna sousedního domu.

Tohle už si nenechal líbit

Muž jménem Dale podobné situace viděl mnohokrát. Majitelé velkých aut si často myslí, že mohou zaparkovat, kde chtějí, ale on se rozhodl, že už toho bylo dost. Právě v této ulici totiž lidé téměř každý den parkovali mimo vyhrazená místa a nejednou tím omezili i jeho rodinu. Vydal se proto ven s tím, že dá řidiči lekci.

iZdroj fotografie: iStock

Šel si vypít svou kávu

Dale se rozhodl, že si toho dne vypije svou kávu venku. Popadl proto kuchyňskou židli a postavil ji před zaparkované SUV. Poté si pustil svou oblíbenou muziku, pil u toho kávu a četl noviny, tak jako to dělal každé ráno. Když se o chvíli později k vozu vrátil jeho majitel, Dale odmítl vstát. Takto poučil muže, který také zcela ignoroval své okolí.

Mohl ohrozit něčí život

Nakonec řidiči vysvětlil, jak nevhodně se zachoval. Kdyby například ke kostelu potřebovala přijet sanitka, kolem terénního auta by neprojela. Řidič tak mohl nevědomky ohrozit něčí život, protože by se v případě nouze záchranáři nedostali na místo včas. Je prostě nezodpovědné zaparkovat mimo vyhrazená místa, jelikož někdy nejde jen o pokutu.

Jaký máte názor na to, co udělal muž se židlí?

Zdroj: LoveThisPic
Diskuze Vstoupit do diskuze
118 lidí právě čte
Zobrazit další články