Řidič při autonehodě zabil tchýni kvůli zbrklé nerozvážnosti

Nerozvážnost i osud měl na svědomí smrt starší ženy. Její zeď zapříčinil její úmrtí při autonehodě, při které jednal nerozvážně. Sražená žena této nehodě podlehla na místě.

i Zdroj obrázku: Pixabay
                   

Příběh tohoto řidiče vás přesvědčí o tom, že se nevyplatí nedbalost ani nerozvážnost za volantem. 75lletá žena podlehla nárazu po srážce s mikrobusem a na místě zemřela. Řidič tohoto mikrobusu byl shodou náhod její zeť, tento případ řeší policie.

Častá nedbalost řidičů autobusu

Řidič minibusu odvezl svou tchýni až domů a nechal ji vystoupit tak, jako tomu už bylo mnohokrát. Když 74letá žena vystoupila, její zeť si nevšiml, že zůstala před minibusem a přes vysokou kapotu ji přehlédl. Řidič zavřel dveře a rozjel se dopředu. V tu chvíli však ženu srazil a přejel. Následky této nehody žena nepřežila a skonala na místě. K této nehodě došlo v jednom z mexických měst a tento velmi dramatický případ nyní řeší policie.

iZdroj fotografie: Pixabay
Autonehody jsou obávanými problémy na silnicích

Tento muž není jediný, který může za smrt své tchýně

Případů o zabití vlastní tchýně je po celém světě mnoho. Historky o nenávisti mezi zetěm a tchýní koluje mnoho, proto se tyto nešťastné případy vždy řeší za spolupráce policie a vyšetřování je velmi důkladné.

Podobný příběh se stal také Larrymu McElroyovi. Nešťastná nehoda způsobila střelení jeho tchýně. Larry svou tchýni zastřelil kvůli špatně odražené střele, která byla mířena na zvíře při lovu. Tato žena sice nezemřela, ale utrpěla vážné zranění. Kulka ráže 9 mm prošla dveřmi, tělem tchýně a židlí, na které seděla. Tchýně tehdy utrpěla střelné zranění do zad.

iZdroj obrázku: Pixabay
Muž zjistil, kdo mlže za smrt jeho tchýně

Takové nehody sebou nesou často posttraumatický syndrom

Řidič minibusu, Alberto Luis, měl těžké a hluboké duševní poruchy, se kterými se nedokázal vypořádat. Během takové událost může každý zúčastněný utrpět posttraumatickým syndromem. Pokud se zeptáme odborníků v oblasti psychologie, tak nám vysvětlí, že tento stav je způsoben konfrontací s velkým rizikem pro jeho bezpečnost nebo když je svědkem úmrtí blízké osoby. Náhlé vědomí smrti a kolapsem fantazie o nesmrtelnosti dostane člověka k obrovskému strachu ze smrti.

iZdroj obrázku: Pixabay
Vyrovnat se s psychickými problémy není snadné

Častým příznakem tohoto posttraumatického syndromu jsou špatné sny o smrti nebo flashbacky z traumatické nehody. Časté připomínání nehody, které nejde v hlavě vypnout, způsobuje neustálý strach a stres. Proto lidé s touto duševní poruchou zažívají pocit úzkosti a utrpení neustále dokola. Tyto stavy často vedou až ke komplexního duševnímu kolapsu.

Jak překonat posttraumatický syndrom?

S touto duševní nemocí se často těžko bojuje. K překonání posttraumatického syndromu je často nutný dohled některého z odborníků, nejčastěji se lidé obrací na psychology nebo psychoterapeuty. Odborníci, kteří se specializují na pomoc lidem po tak těžkém traumatu, vysvětlují, že bez profesionální konzultace se jen těžko lidé dokážou sami vyléčit. Experti používají kognitivně behaviorální terapie. Do tohoto druhu terapie se řadí například hypnóza, doporučení sportovních aktivit nebo ekviterapie.

iZdroj fotografie: Pixabay
Není nic výjimečného, že je nutné vyhledat pomoc odborníka

Je třeba zkrátka mysl zaměstnat jinými aktivitami, aby se člověk nemohl soustředit jen na dramatickou situaci, kterou si představuje neustále dokola. Často jsou nutností k potlačení špatných stavů také nasazení antidepresiv, které zmírní příznaky tohoto syndromu. Důležitou součástí terapie je také aktivní přítomnost blízkých nebo rodiny, podpora blízkého člověka je obzvlášť v takové situaci velmi důležitá. Psychická podpora od blízkých by měla být provázena trpělivostí a velkou laskavostí.

Zdroj: ABC13

Diskuze Vstoupit do diskuze
95 lidí právě čte
Zobrazit další články