Dojemné záběry z útulku, štěně objalo muže tlapkami a nechtělo se ho za žádnou cenu pustit. Bez slz se dnes neobejdete

Je známo, že pes je nejlepší přítel člověka. Ve videu, které se objevilo na YouTube, je vidět jak i pes z útulku dokáže projevit své city, k někomu koho si na první pohled oblíbil.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Na YouTube se před lety objevilo dojemné video, kde štěně z útulku objímá reportéra. Video už má přes milion shlédnutí. Je až neuvěřitelné jaký pes dokázal udělat dojem na novináře. Někdy se stanou situace, které opravdu nikdo nečeká. Novinář šel jen natočit reportáž, ale tak láskyplné přivítání od štěněte nikdo nečekal.

Reportáž z útulku

Reportér se vydal do útulku, aby natočil reportáž o opuštěných psech, kteří marně čekají na nového majitele. Co se ale nestalo. Štěně se do reportéra na první pohled zamilovalo, pevně ho objalo kolem nohy a nechtělo se ho pustit. Vše kameraman natočil, jsou to opravdu dojemné záběry.

iZdroj fotografie: Pixabay

Nekonečné psí objetí

Štěně dalo reportérovi jasně najevo, že si ho zamilovalo. Pevně ho objalo tlapami a nechtělo se ho za žádnou cenu pustit. Chtělo milujícího pána a vybralo si právě reportéra. On mu jeho laskavost chtěl oplatit a utěšit ho, drbal ho na hlavě a to se mu moc líbilo.

Novinář štěně nakonec adoptoval

Nakonec vše dopadlo tak jak mělo, novinář neváhal a štěněte adoptoval. Je vidět, že to pes vycítil, že právě on bude jeho milující pán a vybral si opravdu dobře. Byla to láska na první pohled. Odcházel tedy z útulku ne jen s reportáží a nezapomenutelným zážitkem, ale také s novým věrným přítelem.

iZdroj fotografie: Pixabay

Pes vycítí kdo je dobrý a kdo ne

Většina psů vycítí, kdo by mohl být vhodným pánem a kdo zase ne. Jsou neuvěřitelně chytří a vnímavý. Pokud už psa máte, všimněte si jak reaguje, když jste v blízkosti někoho komu nedůvěřujete, nebo kdo je na vás nepříjemný. Za každou cenu se vás bude snažit chránit. Ne nadarmo se říká, že pes je nejlepší přítel člověka.

Udělejte dobrý skutek i vy

Pokud zvažujete pořízení pejska do domácnosti. Udělejte dobrý skutek jako novinář z videa. Adoptovat štěně nebo už dospělého psa z útulku je krásné gesto. V útulku jim nikdo nedopřeje tolik lásky, času a prostoru jako vy. Útulky jsou plné psů, kteří čekají na nového pána.

Zdroj: Daily Mail

Diskuze Vstoupit do diskuze
64 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Surfinie ocení hnojivo z banánové slupky. Vlastnostmi se může rovnat chemickým přípravkům
Události247.cz
Události247.cz
Bývalí čeští prezidenti dostanou přidáno. Renta se jim může navýšit až dvojnásobně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
5 způsobů, jak se zbavit břišního tuku: Od cvičení až po úpravu jídelníčku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla