Srdceryvná reakce novopečené babičky, když poprvé drží v náručí malou vnučku. Její radost je doslova nakažlivá

Na videu je zachycena úžasná reakce novopečené babičky, která poprvé spatří a může si pochovat svou novorozenou vnučku.

babička s miminkem i Zdroj fotografie: iStock
                   

Příchod nového člena do rodiny je obrovským štěstím nejen pro rodiče, ale také prarodiče novorozeného miminka. Mnoho babiček a dědečků se na svá vnoučátka velice těší, především ti, kteří jsou již v důchodu a mají spoustu volného času. To je také pro novopečené rodiče velkou výhodou, protože si tak mohou od miminka odpočinout a vědí, že jej svěřují do těch nejlepších rukou.

Nikomu neprozradili, že žádají o adopci

Přestože většina párů velmi touží po miminku, bohužel ne každému se toto přání vyplní. Někteří mají to štěstí, že se jim podaří počít dítě rychle a přirozeně. Bohužel však existuje mnoho žen, které nemohou mít dítě, nebo je problém na straně muže. V takovém případě je velkou nadějí umělé oplodnění. To ale v některých případech také nevyjde. Poté již mnoho párů volí adopci, kterou ale doprovází dlouhé čekání a obavy, zda se vůbec nastávající rodiče dítěte dočkají.

Variantu adopce zvolil také pár, který se dlouhé roky pokoušel o dítě, ale neúspěšně. A jelikož se jim nevydařilo ani několik pokusů umělého oplodnění, zapsali se do adopčního pořadníku. Nikomu však o této volbě neřekli. S obavami vyčkávali, zda se na ně usměje štěstí, protože jak píše také web CNNiPrima, ne každý žadatel se miminka dočká ještě týž rok. Někteří čekají dlouhá léta. O adopci v České republice ročně žádá zhruba 500 osob. Tento pár měl však velké štěstí.

Babiččina reakce všechny dojala

Dostali do péče novorozenou holčičku, která by jinak skončila v kojeneckém ústavu. Brzy poté, co si ji přivezli domů, se rozhodli navštívit její babičku, která o ničem neměla ani tušení. Chtěli ji překvapit, což se jim rozhodně povedlo. Její reakci natočili na video, které poté zveřejnili na YouTube. To se okamžitě stalo virálním, a to především díky neuvěřitelné radosti a štěstí, které dala babička jasně najevo, když svou vnučku poprvé spatřila. Nahrávka má již přes 13 milionů zhlédnutí.

Tato šťastná babička je důkazem, že prarodiče svá vnoučata z celého srdce milují. Hrají v jejich životě důležitou roli a mají velmi pozitivní vliv na výchovu. Jak jsme se na DámskémDeníku již zmiňovali, děti, které jsou v kontaktu se svými prarodiči, mají mnohem vyvinutější empatii.

Co říkáte na babiččinu reakci?

Diskuze Vstoupit do diskuze
75 lidí právě čte
Zobrazit další články