Nejen úplněk s námi dokáže zamávat. Naše rozpoložení různě ovlivňují všechny 4 fáze Měsíce

Měsíc může ovlivňovat to, jak se člověk cítí. Pokud tedy najednou pociťujete, že je něco jinak něž obvykle, příčinou může být fáze Měsíce, kterou vidíte na obloze.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Již malé děti se dívají na oblohu a pozorují večer hvězdy společně s Měsícem. Jestliže se i v dospělosti alespoň občas podíváte na Měsíc nebo se o něj dokonce i nějak více zajímáte, určitě jste již zaznamenali, že měsíc má různé fáze. Velikou zajímavostí je to, že každá z nich působí i na lidi. Podle toho, v jaké fázi se nachází si můžete určit, jak se pravděpodobně budete cítit.

Na obloze vidíte dorůstající Měsíc

Pokud se Měsíc nachází v první fázi, jedná se o dorůstající Měsíc. V tomto čase je Měsíc mezi Sluncem a Zemí a jeho dorůstající energie si mohou všimnout primárně citlivější osoby. Jakmile si všimnete, že je Měsíc ve fázi dorůstání, měli byste si na tyto dny naplánovat určité podnikání nebo jisté plány, od nichž máte velké očekávání. V tomto období se také snažte o sebe více dbát, jelikož lidské tělo je připraveno na obnovu. Dobrou zprávou pro unavené rodiče je to, že děti v tomto období budou více spát a méně zlobit, jelikož na ně energie Měsíce také působí.

V druhé fázi budete mít více energie

Jakmile nastane druhá fáze Měsíce, pocítíte velký nával energie a budete sami překvapeni, kolik věcí najednou stíháte. V první fázi byste si měli naplánovat vaše cíle a v druhé fázi je dobré je začít plnit. Dávejte si však pozor, abyste s návalem energie nepřecenily své cíle a neublížili jste si nebo nebyli nakonec zklamaní. Všechny plány a cíle si předem promyslete, abyste se vyhnuli nepříjemným pocitům z toho, že jste něco nezvládli.

Ve třetí fázi můžete pociťovat změny nálad

Až Měsíc dosáhne své 3. fáze, začnou se u vás dít pravděpodobně velké změny. Ty se týkají i náhlých změn nálad. Nemusíte nad sebou mít neustále kontrolu, jako tomu bylo doposud a může se vám stát, že se rozbrečíte i kvůli maličkosti. U lidí s psychickými problémy se zhoršují deprese a mohou se cítit psychicky hůře, než tomu bylo doposud. V tomto období mají výhodu lidé, kteří se narodili ve znamení Býka. Snáší jej totiž lépe než ostatní lidé.

iZdroj fotografie: Pixabay

Ve čtvrté fázi se objevují fyzické problémy

V době, kdy dojde Měsíc do své 4. fáze, se u lidí nejvíce vyskytují fyzické problémy. Životní procesy se zpomalují a lidé se mohou cítit více unavení a také mohou přijít na další různé problémy spojené se zdravotním stavem. Pokud budete mít ve čtvrté fázi Měsíce větší chuť na slané jídlo, jedná se o normální jev. Jestliže chcete zlepšit svůj psychický i zdravotní stav, věnujte se očistě. Zajděte si do lázní nebo do bazénu, abyste se od všeho očistili a uvidíte, že se budete cítit lépe.

Jaké změny na sobě pociťujete v určitých fázích Měsíce vy?

Zdroj: TheGuardian

Diskuze Vstoupit do diskuze
62 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články