Vyberte si jeden z prstýnků na obrázku a odhalte nejhlubší tajemství vašeho života. Pozor, není to pro slabé povahy

Záleží jen na vás, který prsten si vyberete a který bude vašemu srdci nejblíže. Díky tomu se dozvíte nejhlubší tajemství, které ve svém životě máte.
i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Prsten je šperk, který nosí snad každá žena. Některé z nich jej však nosí pouze při zvláštních příležitostech, protože jim na prstech není příliš příjemný. Vy si teď zkuste vybrat jeden ze šesti prstenů, který si nejlépe dokážete představit na vaší ruce. Budete se divit, kolik toho odhalíte o vaší osobnosti. Možná jste to ani samy nevěděly.

Prsten číslo 1

Jste skutečnou královnou. Poctivost považujete za velice důležitou. Jste upřímní nejen k ostatním, ale i k sobě. Lidé, kteří se vyskytují kolem vás, mají podobný pohled na život jako vy a zbožňují čas strávený společně s vámi. Jste milující, starostlivá a užíváte si bytí ve středu pozornosti. Jste velice silný a upřímný člověk a ostatní k vám vzhlíží.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Prsten číslo 2

Jste vzorem pro každou jinou ženu. Jste milující, pečující a zasněný člověk. Máte velice velké srdce, které k sobě přitahuje hodně lidí. Nejdůležitější jsou pro vás mezilidské vztahy. Jste známá jako člověk, který si každého vždy vyslechne. Váš úsměv během chviličky všechny okouzlí. Jste velký snílek, ale nebojte, všechny sny a touhy se vám splní.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Prsten číslo 3

Máte neuvěřitelnou energii, nikdy se nebojíte a vaše sebevědomí a odhodlání vám hodně lidí závidí. Lidé kolem vás se vždy snaží s vámi trávit co nejvíce času. Jste vášnivá dáma, která svou krásou svádí mnoho mužů. Ale rozhodně nejste lehkomyslná.. Vždy si pořádně promyslíte, než něco uděláte, a to se týká i vztahů.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Prsten číslo 4

Věděla jste o tom, že kočky žijí ve dvou světech současně? To je přesně váš případ. Může se zdát, že jste jednoduchý a šťastný člověk, který má spoustu přátel. Jste skutečný diplomat, který si dokáže poradit s každou situací. Může vám trošku chybět sebevědomí, ale měla byste se snažit být spokojená sama se sebou, protože na sebe můžete být opravdu pyšná.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Prsten číslo 5

Jste ztělesněním lásky a něhy. Nejvíce milujete, když můžete dávat lásku, ale také potřebujete být milována. Zlo, nenávist a kritika jsou věci, které vám jsou hodně vzdálené. Jste velice romantická žena, kterou zaplavuje láska každého, kdo je kolem vás. A váš úsměv roztaví i ty nejsilnější ledy. Jste dáma, která je zaměřena na rodinu a pro svoje blízké udělá cokoliv.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Prsten číslo 6

Jste velice inteligentní dáma. Máte dokonalý vkus a netýká se to pouze oblečení. Váš styl obdivuje každý. I když se to nezdá, jste velmi tichý, otevřený a pozorný člověk. Dokážete skvělým způsobem zacházet s lidmi a vaše rady vždy vychází ze srdce. Jste výborným přítelem a nejste odsuzující typ.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Zdroj: Buzzfeed

Diskuze Vstoupit do diskuze
75 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 512 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Manželé vybudovali uprostřed lesa geniální dům, který svou krásou uhrane oči každého. Rodině poskytuje luxus milionové vily
Události247.cz
Česko začne očkovat třetí dávkou vakcíny. Podle dat z Izraele má ale většina lidí po jejím podání vedlejší účinky
JakZdravě.cz
Super polévka nabitá vitamíny posílí imunitu a chrání před virovými i bakteriálními onemocněními. Podzimní elixír zdraví
VědaŽivě.cz
Míváte noční můry? Pokud je to některý z následujících motivů, rozhodně ho neignorujte