Po 11 letech od svého znetvoření při autonehodě se nechala poprvé nalíčit. Když se viděla v zrcadle, rozplakala se

Žena se poprvé po mnoha letech od nehody, po níž jí zůstala popálená tvář, nechala nalíčit od profesionála. Výsledek líčení vás okouzlí.

Hořící vůz i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Každé zaměstnání má své pro a proti. Všichni obdivují především záchranáře a lékaře, policisty a hasiče, kteří denně zachraňují lidské životy. Většina lidí si ale neuvědomuje, že pro někoho obyčejné, možná i zbytečné zaměstnání, může jinému zvednou kvalitu života, nebo mu dokonce zachránit život. To je případ například vizážistů, kteří líčí nejen modelky připravené jít na přehlídkové molo, ale svým uměním pomáhají také obyčejným lidem, aby se cítili krásní. Především takovým, jež se z nějakého konkrétního důvodu cítí oškliví nebo okolím odstrkovaní.

Tragická nehoda

Někdy může mít i malé gesto, jež možná někdo dělá každý den, větší cenu, než si kdokoli dokáže představit. Může druhým život změnit, a dokonce ho i mnohem zlepšit. To je případ i mladé ženy, která se ve svých 11 letech stala účastníkem hrozné autonehody, při níž došlo k velkému popálení jejího obličeje. Musela podstoupit velkou spoustu operací. Na tváři má od té doby jizvy.

iZdroj fotografie: Pexels

Po nehodě se cítila hrozně, nedokázala se se svým vzhledem smířit. Když šla po ulici, všichni se na ni dívali a šeptali si, a to jí bylo velmi nepříjemné. Proto se stranila lidí a nechtěla se na veřejnosti ukazovat. Nikdy nepřemýšlela o tom, že by se měla líčit. Nemyslela si, že by make-up dokázal jizvy zakrýt. Navíc s tím neměla žádnou zkušenost a neuměla to. A tak žila dál svůj osamělý život, dokud nepotakala Anara Agakishieva, který jí splnil sen.

Neuvěřitelná proměna

Tento vizážista pocházející z ázerbajdžánského Baru je velmi zkušený profesionál s mnohaletou praxí. Léta se věnuje líčení slavných osobností, ale vždy část svého času věnoval pomoci ženám, které nejsou smířené se svým vzhledem. Anar svým uměním umožnil již mnoha ženám změnit jejich image, aby tak zmírnil jejich nejistotu a aby se cítily krásné. Stejně tak to udělal i s touto mladou slečnou.

Anar na sociálních sítích sdílel video přeměny této mladé ženy a připsal k němu: „Toto byla ta nejtěžší a nejdelší práce, kterou jsem za roky své praxe udělal.“ Proměna dívky byla opravdu náročná, ale hodně to pro ni znamenalo. Na videu můžete vidět, jak vypadal její obličej před a po nalíčení. Na začátku videa měla žena smutný pohled, který se ale změnil ve výraz naprostého štěstí, když poprvé uviděla svůj nový vzhled. Její tvář se rozzářila štěstím, že mohla tuto proměnu zažít. Její reakce je velmi emotivní, stěží zadržuje slzy, když vidí svou tvář v zrcadle.

Video na instagramu zaznamenalo miliony zhlédnutí. Mnoho uživatelů internetu vyjádřilo svůj obdiv k naprosto úžasné práci, kterou Anar vykonal. Ten se i sám přiznal: „Jsem opravdu vděčný, že jsem ji mohl udělat šťastnou.“ Posuďte sami, jak se mu proměna povedla.

The hardest and the most touching work of my entire 18-years practice…There was an accident when she was 11, therefore, she has never had a makeup😔The first time in the life I made her makeup and decided to close the mirror.Let’s make each other pleasant❤ I am very glad that I was able to make her so happy😘 18 illik karyeram boyu etdiyim ən çətin və ən dəyərli işim…11 yaşinda başına gəlmiş dəhşətli faciyəyə görə bu günə kimi heç vaxt makeup etməyib😔İlk dəfə onun makeupın mən etdim və güzgünü bağladım. Gəlin bir birimizi xoşbəxt etməyə çalışaq❤Çox şadam ki,ona bu sevinci bəxş edə bildim😘 Самая тяжелая и трогательная работа за всю мою 18-и летнюю практику… С ней случилось несчастье в 11 лет, и она никогда не делала себе макияж😔Первый раз в жизне я ей сделал макияж и решил закрыть зеркало. Давайте делать друг другу приятное❤Я очень рад, что смог так её обрадовать😘 #anar_agakishiev #azerbaijan #baku #aroundtheworld #news #hudabeauty #anastasiabeverlyhills #makeupartistsworldwide #transformation #makeupfanatic1 #makeup #makeupartist #makeupbyme #mua #vegas_nay #brian_champagne #slave2beauty #undiscovered_muas #makeuplover #makeupaddict #makeupjunkie #makeupmafia #makeuplook #maccosmetics #norvina #anastasiabrows #makeupforever #makeupart #dressyourface

Zveřejnil(a) Anar Agakishiev dne Sobota 23. června 2018

Jak se vám proměna této dívky líbí?

Diskuze Vstoupit do diskuze
128 lidí právě čte
Zobrazit další články