Vévodkyně Kate a princ William nemohou mít 4. dítě. Porušili by tak vlastní zásadu o ochraně planety

Toto odhalení otřáslo celou společností. Vévodkyně Kate a její manžel princ William se podělili o překvapivý důvod, proč nechtějí mít čtvrté dítě.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

V poslední době se v médiích objevovalo mnoho spekulací o tom, že princ William a jeho žena Kate budou mít čtvrté dítě. Všechny teorie však ustaly po tomto odhalení. Zjistěte, proč si manželé nechtějí pořídit dalšího potomka.

Poznali se díky módní přehlídce

Za seznámením Kate a Williama je zajímavý příběh. Poprvé se potkali na vysoké škole ve Skotsku, kde Kate studovala dějiny umění. Předváděla zrovna oblečení na módní přehlídce a mladý princ se do ní zamiloval. Ovšem zakrátko se pár rozešel, stalo se tak v roce 2007. O tři roky později se ale k sobě vrátili, a dokonce oznámili zásnuby.

Tři následníci trůnu se narodili záhy

Hned rok po svatbě se páru narodil vymodlený syn George, princ z Cambridge. Po Charlesovi a Williamovi byl třetí v pořadí na trůn, měl totiž výsadní postavení nejstaršího potomka. V roce 2015 se Georgovi narodila sestřička Charlotte, kterou lidé často připodobňují k její matce. Benjamínek Louis byl na svět přivítán před pěti lety. Dalšího sourozence už ale princové a princezna mít nebudou.

Lidé očekávali další těhotenství

Kate i William jsou známí svým vřelým vztahem k dětem a láskou ke své rodině. Všichni proto čekali, že královská rodina brzy oznámí další těhotenství Kate, což se nestalo. Rodina od té doby hodně cestovala a v nejrůznějších rozhovorech se proto manželé nevyhnuli otázkám na další dítě. Lidé jsou navíc velkými fanoušky této rodiny a s napětím čekají na každou novou fotografii.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Mají pro to šokující důvod

Opravdový důvod mnohé lidi překvapil. Kate a William chtějí žít udržitelný život v souladu s planetou Zemí, a z tohoto důvodu si už další dítě nepořídí. Ideální je, pokud má pár dvě děti, aby planetu příliš nezatěžoval, což už manželé dokonce porušili. Říká se, že podobně uvažují i Harry a Meghan, kteří zatím mají právě dva potomky.

Co si myslíte o tomto názoru Kate a Williama?

Zdroj: Velvet
Diskuze Vstoupit do diskuze
87 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Moje tchyně dávala do mikrovlnky ponožky. Nechápala jsem to až do té doby, než mi vysvětlila, že se tak zahřívá
Události247.cz
Události247.cz
Strach z útoků: Menšiny se bojí o své životy. Vládu to ale nezajímá
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Nečekané příznaky vysokého krevního tlaku: Když hodnota překročí 180/120 mm Hg, znecitliví ruce
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Vrátíte se do chladného bytu a zapnete radiátor na 5? To je chyba. Je lepší pustit ho na střední stupeň a vyčkat