Vévodkyně Kate a princ William nemohou mít 4. dítě. Porušili by tak vlastní zásadu o ochraně planety

Toto odhalení otřáslo celou společností. Vévodkyně Kate a její manžel princ William se podělili o překvapivý důvod, proč nechtějí mít čtvrté dítě.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

V poslední době se v médiích objevovalo mnoho spekulací o tom, že princ William a jeho žena Kate budou mít čtvrté dítě. Všechny teorie však ustaly po tomto odhalení. Zjistěte, proč si manželé nechtějí pořídit dalšího potomka.

Poznali se díky módní přehlídce

Za seznámením Kate a Williama je zajímavý příběh. Poprvé se potkali na vysoké škole ve Skotsku, kde Kate studovala dějiny umění. Předváděla zrovna oblečení na módní přehlídce a mladý princ se do ní zamiloval. Ovšem zakrátko se pár rozešel, stalo se tak v roce 2007. O tři roky později se ale k sobě vrátili, a dokonce oznámili zásnuby.

Tři následníci trůnu se narodili záhy

Hned rok po svatbě se páru narodil vymodlený syn George, princ z Cambridge. Po Charlesovi a Williamovi byl třetí v pořadí na trůn, měl totiž výsadní postavení nejstaršího potomka. V roce 2015 se Georgovi narodila sestřička Charlotte, kterou lidé často připodobňují k její matce. Benjamínek Louis byl na svět přivítán před pěti lety. Dalšího sourozence už ale princové a princezna mít nebudou.

Lidé očekávali další těhotenství

Kate i William jsou známí svým vřelým vztahem k dětem a láskou ke své rodině. Všichni proto čekali, že královská rodina brzy oznámí další těhotenství Kate, což se nestalo. Rodina od té doby hodně cestovala a v nejrůznějších rozhovorech se proto manželé nevyhnuli otázkám na další dítě. Lidé jsou navíc velkými fanoušky této rodiny a s napětím čekají na každou novou fotografii.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Mají pro to šokující důvod

Opravdový důvod mnohé lidi překvapil. Kate a William chtějí žít udržitelný život v souladu s planetou Zemí, a z tohoto důvodu si už další dítě nepořídí. Ideální je, pokud má pár dvě děti, aby planetu příliš nezatěžoval, což už manželé dokonce porušili. Říká se, že podobně uvažují i Harry a Meghan, kteří zatím mají právě dva potomky.

Co si myslíte o tomto názoru Kate a Williama?

Zdroj: Velvet
Diskuze Vstoupit do diskuze
149 lidí právě čte
Zobrazit další články