V zadní části kostela sedělo 6 podezřelých mužů. O tom, co na konci mše předvedli, si povídá celá vesnice

Babičky si šuškaly o partě podezřelých mužů v zadní lavici. Ti se po skončení mše zvedli a spustili. Akustika kostela ještě více zdůraznila to, co se stalo.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Hudební skupiny jako Pentatonix a Home Free se za posledních několik let mnohem více proslavily. S pomocí internetu a sociálních sítí se jejich strhující videa stala virálními. Zdají se býti nezastavitelnou vlnou novinek v hudebním průmyslu. Talent členů skupin je nepopiratelný a jedinečný. Rozhodli se ho představit velice netradiční cestou, a to v čase vánočním na posvátném místě.

Brilantní výkony

Nepotřebujete žádné přepychové úpravy a přidané melodie. Jejich tvorba je prostě kompletní balíček. Téměř každá píseň, kterou předvedou, vás nechá u myšlenek, jak to všechno dělají. Dokonale koordinují tóny svých hlasů se skladbou a vytvářejí melodie, jež se jen málokdy zdají být všední. Možná proto mají po celém světě tolik příznivců jejich tvorby.

Stále veřejnost fascinují svými brilantními výkony. Fanouškům se pokaždé zatají dech, když začnou skladbu se známými nástroji, které v nich obvykle hrají velkou roli. Tedy například s tóny kytary a klavíru. Skupina Home Free přichází s novou podobou písně Amazing Grace. V kostele ji předvedla bez pomoci jakékoli techniky či úpravy, což bere doslova vítr z plachet.

Vánoční píseň

Osobnost Peter Hollens má to potěšení připojit se ke skupině pro tuto sváteční píseň a evidentně je navždy vděčný, že mohl být její součástí. Kupodivu ani nemůžete poznat, zda je tam někdo navíc. Přímo do celé skladby zapadá a jejich melodie zní stejně úžasně jako vždy. Bez námahy spolupracují a vytvářejí jednoduchý a klidný cover klasické vánoční písně.

Píseň Amazing Grace má historii sahající stovky let zpět. Jde o křesťanskou hymnu složenou v roce 1779 Johnem Newtonem. Cestoval na lodi, přičemž psal tuto píseň. Plul v bouřlivém počasí a následně ztroskotal. Později přijal křesťanskou víru a od té doby tuto píseň zpívá. Přebírá ji mnoho lidí, naposledy Peter Hollens se skupinou Home Free. Dohromady mají na YouTube více než dva miliony diváků. 

Jak se vám vánoční píseň v tomto podání líbí?

Zdroj: LittleThings
Diskuze Vstoupit do diskuze
139 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články