Babička běžící v dešti učarovala milionům Čechů. Až zjistíte důvod, změní se vám pohled na život a veškeré překážky

Když se tato holčička rozeběhla do deště, mnoho lidí si uvědomilo, co je vlastně v životě důležité a co ne. Toto video vám změní život.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Když jste mladí a nevinní, je hraní v dešti zábavou a příjemným zážitkem. Když však zestárnete, je pro vás skutečnost, že prší, často velmi nepříjemnou záležitostí. A snažíte se jí co nejvíce vyhnout, abyste zbytečně nezmokli. Kdysi tak spontánní a osvěžující pocit z pobytu venku pod kapající oblohou se u většiny lidí vytrácí a v jejich hlavách zůstávají povinnosti. Tento krátký film má přispět k tomu, abyste se nebáli opakovat to, co je pro vás přirozené a máte rádi. Jednoduše se přimějte nemít stále strach. 

Lidé by se neměli ve svém životě bát banálních věcí

Často lidé zapomínají na skutečnost, že trochu zmoknout opravdu není tak hrozné, jak se zdá. Stejně než se nadějete, pravděpodobně budete již osušení. Tento neuvěřitelný krátký film nesoucí název „Lehký déšť“ je natočen podle skutečného příběhu, který napsal Bob Perks. Slouží jako jednoduchá a symbolická připomínka toho, aby se lidé dívali na věci s nadhledem a neměli z každodenních záležitostí takový strach. To totiž indikuje fakt, že se budete posléze bát čehokoliv ve vašem životě.

iZdroj fotografie: Freepik

Film, který byl nahrán na kanál YouTube imageynation, režíroval Neil Horner a produkovala jej Stephanie Wrate. Podle vlastních slov autorů byl tento krátký dokument stvořen proto, aby nám připomněl, že se lidé nemají nechat zatěžovat banálními překážkami, které jim denně zamořují cestu. Jedinou nevýhodou je, že nemá dabing a musíte jej shlédnout v angličtině. Pokud nerozumíte, nemusíte mít strach, záběry vám i bez zvuku vypovědí dost.

Video, které vás donutí změnit pohled na váš život

Ve videu se všichni lidé ukrývají před deštěm a čekají, až přeháňka skončí, aby mohli konečně pokračovat ve svých každodenních stereotypech. Mezi skupinou je i matka s dítětem, které chce v dešti běhat, avšak není mu to povoleno. Holčička po chvíli však řekne něco, co všechny donutí zastavit se a poslouchat. Přiměje je tak zamyslet nad novou perspektivou jejich života. O chvíli později se ponurá scéna náhle změní a všichni se uvolní. Podívejte se, co se ve skutečnosti stalo, a na chvíli se zkuste zamyslet nad poselstvím, které film přináší.

Zdroj: Metro

Diskuze Vstoupit do diskuze
98 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Ocet má na zahradě 3 způsoby uplatnění: Proti plevelu, škůdcům i jako čistič
Události247.cz
Události247.cz
Konsolidační balíček dostává svou podobu, předčasný důchod bude zřejmě minulostí
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Superpotravina med: Potravina plná vitamínů pomůže nejen na nachlazení
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství