Z kanálu uslyšela zoufalý pláč, ale nečekala, že situace bude tak vážná. Dodnes mívá noční můry z toho, co tam našla

Žena zažila opravdu velký šok na procházce poté, co její pes začal kvůli něčemu štěkat u kanálu. Něco takového skutečně nečekala.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Dobré na procházkách je to, že se člověk přirozeně pohybuje, může si protřídit myšlenky a také je venku na čerstvém vzduchu. Jen málo lidí chodí na procházku samo od sebe, ale většinou jdou ven kvůli tomu, že musí vyvenčit svého pejska. Při venčení se může stát mnoho věcí, ale většinou jde o rutinní záležitost, která bývá každý den stejná. Tato žena však na každodenní vycházce se svým čtyřnohý kamarádem zažila cosi neobvyklého – u jednoho kanálu začal její pes velmi štěkat.

Velký počet pejsků na procházce

I když mají lidé velkou zahradu, chodí mnoho páníčků na procházku se svým psem na různá místa, kde je jim dobře a jejich zvířátko se může setkat s jinými psy nebo prozkoumat nová místa. Díky setkávání s ostatními zvířaty se vaši mazlíčci více socializují a mají menší problémy se seznamováním. V současné době má doma mnoho lidí svého psa, a proto se vám může téměř pokaždé stát, že někoho potkáte při procházce.

Žena se těšila z klidného dne

Žena jménem Charmaine Keevy (63 let) měla velkou radost z toho, že zažívá velice poklidný den, a aby si jej ještě více užila, šla na procházku se svým pejskem (jezevčíkem), který se jmenuje Georgie. Celá procházka byla vcelku klidná a Charmaine se rozhodla, že tentokrát půjdou jinou cestou než obvykle. Ještě ale netušila, že její klidný den se velice rychle promění na záchrannou akci.

Georgie začal štěkat na kanál

Ve chvíli, kdy Georgie se svou majitelkou procházeli okolo kanálu, pes se zastavil a začal na tento kanál velice štěkat. Z něj se ozývaly podivné zvuky, které byly podobné těm kočičím. Jelikož se Charmaine velmi bojí koček, začala mít strach, jenže po chvilce rozeznala, že nejde o kočku, ale o dítě. Ihned upozornila projíždějící auto, které zastavilo a vystoupil z něj muž jménem Cornie Viljoen.

Záchrana dítěte z kanálu

Protože se do kanálu nemohli dostat, použil Cornie ocelovou tyč, kterou měl v autě, aby mohli zvednout víko od kanálu. Jakmile tento poklop zvedli, uviděli, že na dně leží novorozeně, které má ještě pupeční šňůru. Muž za ním slezl do díry hluboké 2 metry, ale jakmile se dostal do kanálu, začali jej zde kousat do nohy červení mravenci. Bylo velké štěstí, že mravenci nebyli přímo u dítěte.

Cornie zvedl dítě velmi opatrně a jemně, jelikož netušil, zda nemá novorozeně nějaké zranění. Z kanálu jej podal Charmaine a ta jej okamžitě zabalila do svetru, aby jej zahřála. Následně Cornie vylezl z kanálu a všichni čekali na příjezd sanitky. Po příjezdu do nemocnice bylo u dítěte zjištěno, že je velmi podchlazené a má i dýchací potíže. Navzdory všemu se však malé holčičce podařilo přežít.

Jak byste reagovali, kdyby se vám stalo to samé?

Zdroj: Infobae
Diskuze Vstoupit do diskuze
145 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články