Zvolte jedno ze 4 pírek a poznejte svého anděla strážného. Prozradí vám, co vás čeká a nemine

Máte někdy pocit, že nad vámi kdosi bdí a pomáhá vám zdolávat překážky ve vašem životě? Poznejte svého strážného anděla pomocí jednoduchého testu.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Je vcelku pravděpodobné, že jste se někdy ocitli v situaci, kdy jste slyšeli jakýsi vnitřní hlas. Kupříkladu „nechoď tam“, „na něco jsi zapomněl“, apod. Někdo tento vnitřní hlas nazývá intuicí, jiný hlasem anděla strážného. Pokud máte pocit, že kromě lidí existuje ještě něco jiného – něco nadpřirozeného, jste na správné cestě. Vyberte si jedno ze čtyř pírek na úvodním obrázku a poznejte svého osobního anděla strážného, který nad vámi bdí ve dne v noci po celý váš život.

První pírko zleva symbolizuje anděla poznání

Zvolili jste si první pírko zleva? Potom je váš strážný anděl Ambriel. Je to anděl poznání, který vám pomáhá se zdokonalováním vaší mysli. Díky jeho vlivu neustále toužíte po novém vědění a poznání. Vaše osobnost by se dala popsat jako názorově plodná, vynalézavá a osobitá. Máte kolem sebe jakousi auru, která ostatní přitahuje jako magnet. Co řeknete, co se často mezi vašimi známými ještě dlouho traduje. Jste rovněž skvělými a pohotovými baviči, kteří rozsévají dobrou náladu všude, kam vstoupí.


iZdroj fotografie: Depositphotos
Ambriel je anděl poznání, který vám pomáhá zdokonalovat vaši mysl

Druhé pírko zleva zastupuje anděla emocí

Váš strážný anděl se jmenuje Muriel a klade velký důraz na emoce. Muriel využívá pro uplatnění svého vlivu zejména měsíční energii. Snaží se vás posilovat v každodenních situacích a pomáhá vám snáze se vyrovnávat se šrámy minulosti. Muriel také zajišťuje vaše zdravé sebevědomí a otevřenost. Vy sami jste díky domu citliví, obětaví a vstřícní. Protože jste rodinně založení, nemáte vyššího cíle, než spokojené a fungující rodiny. Dokážete beze zbytku přijímat osud a vše, co přináší – to dobré i to špatné.

První pírko zprava symbolizuje anděla uvědomění

Díky vlivu vašeho strážného anděla se jménem Machidiel se nikdy nedíváte zpět. Machidiel je totiž andělem odhodlání a sebedůvěry, který k vám posílá silný proud čisté energie. Rovněž vám pomáhá věřit v sebe sama a vaše schopnosti, které vás posouvají v životě neustále kupředu. Machidiel vám pomáhá docílit vnitřní jednoty a dostatečného soustředění, abyste byli schopni pokusit se zdolat i ty nejobtížnější cíle. Často tak dosáhnete přesně toho, čeho chcete.


iZdroj fotografie: Depositphotos
Machidiel vám neustále posílá proud čisté energie, který vás žene kupředu

Druhé pírko zprava poukazuje na anděla harmonie a míru

Pokud jste si zvolili druhé pírko zprava, vaším strážným andělem je Asmodel. Tento anděl symbolizuje rajský klid a pomáhá vám vést život ve vnitřní harmonii a harmonii všeho a všech okolo vás. Díky jeho vlivu se jen tak nerozčílíte – snažíte se problémy řešit v poklidu a domluvou. Rozhodně nepatříte mezi impulzivní osobnosti, naopak jste klidní, mírumilovní a neskutečně přátelští. Ovšem vašimi kvalitami jsou i houževnatost, vytrvalost a stálost. Předtím, než se k nějakému kroku odhodláte, zvážíte všechny jeho dopady, teprve poté začnete jednat.

Zdroj: Buzz Feed

Diskuze Vstoupit do diskuze
65 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 827 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
10 rostlin ideálních do rodin s dětmi a domácími mazlíčky. Jsou naprosto bezpečné, pozor na ty jedovaté
Události247.cz
Rodící se vládní koalice chce změnit boj s covid-19. Už jsou jasné první obrysy
JakZdravě.cz
Máte oteklé oči, zažívací potíže, či zapomínáte? Přehlížené signály brzy vyústí v závažné zdravotní komplikace
VědaŽivě.cz
Jupiter zachránil Zemi před pádem obřího vesmírného objektu. Jeho úloha pro lidstvo je nenahraditelná