Čtyřletý chlapec se rozplakal při zpívání ukolébavky své malé sestře. Jednu chvíli to totiž vypadalo, že zemře

Malý chlapec zpíval ukolébavku své předčasně narozené sestře a plakal u toho. Hrozilo totiž, že jeho malá sestřička zemře.

i Zdroj fotografie: S vědomím Corey Johnson
                   

Každý, kdo má dítě, moc dobře ví, že je to většinou velmi hravé, nevinné a především milující. Také se velmi rychle učí a nic jim neunikne. Totéž platilo pro čtyřletého chlapce, jehož obrovské srdce zachvátila vlna dojetí, které se vynořilo na povrch, když poprvé uviděl svoji malinkou sestřičku.

Neskutečně ji miloval

Když se malý Kashton Johnson z Orlanda na Floridě dozvěděl, že se mu narodila malá sestřička a on se tak stal tím velkým bratrem, byl tak nadšený, že mu přišlo nekonečné, než ji konečně poprvé uviděl. Konečně měl totiž někoho, s kým si bude moci hrát a koho bude do konce života už jen chránit. Nikdy by nedovolil, aby se jí něco stalo.

Nicméně v tom, jak Kashton pohlížel na malou Ellis, bylo něco opravdu jedinečného a sourozenci mezi sebou měli zvláštní spojení, které se nedalo vyjádřit slovy. Jejich matka, Corey Johnson, byla hluboce dojatá, když viděla, že malý Kashton svoji sestřičku tak moc miluje. A bylo vidět, že Ellis má svého bratříčka také moc ráda.

Traumatický zážitek z porodu

Příchod malé Ellis na svět byl docela neobvyklý a navždy zůstane vrytý do mysli její rodiny. Narodila se totiž předčasně a po narození vážila něco málo přes 1 kilogram. Matka a dcera bojovaly o život poté, co prožily traumatický porod a jejich rodina se celou tu dobu snažila navrátit do normálu. Museli tu přece být pro malého Kashtona.

Ellis měla velmi krušné začátky a nastávaly chvíle naprosté nejistoty, kdy rodina nevěděla, jestli se vůbec podívá domů. Podle Corey se její dcera narodila bez bušení srdce, a zatímco lékaři pracovali na její resuscitaci, Corey se zastavilo srdce a upadla do kómatu. Po třech dnech nabyla vědomí a konečně uviděla svoji dcerku.

Chlapec má velké srdce

Kashtonovi nezbývalo nic jiného, než tiše sledovat, co se kolem něj děje. Samozřejmě, že byl z toho taky velice smutný, ale nějak si to ještě nedokázal uvědomit. Jakmile se jeho maminka s malou sestrou vrátili domů, konečně se mu mohlo ulevit. Jenže vše z něj spadlo ve chvíli, kdy si mohl vedle své sestřičky lehnout a zazpívat jí písničku. V ten okamžik totiž začal moc plakat, protože byl tak moc šťastný. Podívejte se na video.

Jak vzpomínáte na váš porod?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
73 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Vyšší pohodlí a zvýšení produktivity práce s držákem monitoru NB G45
Události247.cz
Události247.cz
Ušetřit na jahodách se dá samosběrem: Úspora je oproti prodeji v obchodech i několikanásobná
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kancelářský držák monitoru s vynikající ergonomií NB G45
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Starověké stavby v arabské poušti odhalily pozůstatky dosud neznámých rituálů