VIDEO: Právník měl v rámci soudního řízení Zoom videohovor se soudcem. Omylem měl zapnutý filtr malého koťátka

Kvůli koronavirové pandemii se spousta pracovních jednání musí odehrávat online. Jinak tomu není ani v případě právníků a soudců.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Texaský právník by mohl vyprávět o tom, do jakých trapných situací vás někdy mohou jednání online pomocí videohovorů dostat. Místo něj se během hovoru na monitoru objevila kočka. Nešlo o domácího mazlíčka právníka, ale videofiltr aplikace, přes kterou hovořili. Avšak vzdělaný právník nedokázal tento filtr vypnout.

Nejsem žádná kočka

V nejméně vhodnou situaci se na jednání objevil Rod Ponton, uznávaný právník, jako kočka. Ihned upozornil, že je to on, ale nedokáže daný filtr odstranit. Snažil se o to i jeho asistent, avšak snaha byla zcela marná. Místo tváře právníka se na monitoru stále objevovalo roztomilé malé kotě. Právník byl zmatený a také zděšený. Tedy alespoň tak se objevoval v podání malé bezbranné kočičky. Soudce se nezdál být úplně rozhozený, zůstal však zcela vážný.

iZdroj fotografie: Pixabay

Když na svém počítači uviděl místo právnického kolegy kočku, upozornil ho, že má právník zřejmě aktivní nějaký filtr videa. Právník přizná, že o tom již ví, ale nedokáže filtr žádným způsobem odstranit. Dokonce přiznal, že ani jeho asistent si s tímto filtrem neví rady. Upozornil však, že je to opravdu on a je přítomný, žádná kočka za počítačem nesedí. Ponton měl zastupovat stát Texas v soudním řízení, které se soustředilo na osobu, která měla opustit USA s pašovaným zbožím.

Počítač byl sekretářky

Nutno říci, že počítač, který právník používal byl sekretářky. Později, při rozhovoru pro novináře právník řekl, že se cítí opravdu ponížení, ačkoli bylo vidět, že se tímto incidentem také pobavil. Na jednu stranu byl totiž rád, že dokázal pobavit velké množství osob v zemi v těchto těžkých časech, kdy se každý bojí o své zdravý. Z toho důvodu mu ani nevadilo, že se celý Texas baví na jeho účet. Proměna právníka v kočičku určitě není první ani poslední neštěstí videohovoru v pandemii.

iZdroj fotografie: Pixabay

Další tisíce lidí sdíleli schůzky, které se pokazily tím, že se jejich obraz změnil v naprosto něco jiného. Stalo se dokonce to, že se člověk proměnil v bramboru nebo osoby vypadaly, jako by neměli na sobě žádné oblečení. Někdo dokonce spatřil obrázek růžového penisu. Bohužel se dějí i jiné věci. Členka školní rady například musela odstoupit, protože odvysílala návštěvu toalety. Jeden novinář byl zase přistižený při masturbaci. Změna v kočku je tedy ve srovnání s tímto opravdu spíše úsměvný momentem.

Měli jste někdy podobný problém při videohovoru? Čím jste se stali?

Zdroj: TheGuardian

Diskuze Vstoupit do diskuze
54 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Pokud kupujete vajíčka v obchodě, mějte se na pozoru. Pro své vlastní dobro zkontrolujte několik věcí
Události247.cz
Události247.cz
Ukrajina je jen začátek. Rusko podle historika bude pokračovat invazí v dalším evropském státě
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
4 japonské cviky, které vám dopomohou k plochému bříšku za pouhé 4 minuty denně
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Neuvěřitelný příběh 1. holčičích šesterčat na světě: Šance, že se vůbec narodí živé, byla 1 ku 104 miliardám