Rodiče hasili požár domu. Mezitím jejich 2letý chlapeček vběhl do plamenů, aby se pokusil zachránit své štěně

Malý chlapeček se odhodlal k hrdinskému činu. Vběhl do hořícího rodinného domu, aby zachránil život svého milovaného pejska.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Osud dokáže být někdy neuvěřitelně krutý. Vmžiku se může stát, že člověk přijde o to nejcennější, co v životě má. To se stalo i rodičům 23měsíčního chlapečka. Když v jejich domě vypukl požár, snažili se ze všech sil plameny uhasit. V chaosu, který tam zavládl, si nevšimli, že jejich malý syn hledá svého nejlepšího kamaráda. Aby zachránil milované štěně, vydal se pro něj do domu.

Plameny dítě uvěznily v domě

Při požáru přišli Kurtis a Caitlin Sharpovi o všechno. Jejich dům ve městě Gentry v americkém státě Arkansas požár zcela zničil. Nejhorší ale bylo, že při něm přišli o syna. Malý Loki Nicholi Mason se do hořící pasti vrátil, aby se pokusil zachránit své štěně. To se mu ale nepodařilo. Plameny chlapečka uvěznily v domě. Jeho tělo později v ohořelých troskách našli hasiči.

Když vypukl požár, nikdo z rodiny v domě nebyl. Sharpovi se svými dětmi byli venku před domem. Zatímco se snažili přivolat pomoc a uhasit plameny, ztratili malé batole z dohledu. „Chci se jen zastavit a říct, že nikdy neberte své děti jako samozřejmost. Važte si každého okamžiku s nimi. Milujeme tě, zlato, víme, že jsi na lepším místě,“ napsal na Facebooku zdrcený otec k fotce svého syna.

Přišli o syna i o domov

Podle velitele hasičů Vesetera Crippse byla pravděpodobnou příčinou požáru závada na elektroinstalaci. Tragédie otřásla celým městem. Ztráta, kterou rodina utrpěla, je nepředstavitelná. Leť vysoko, chlapečku. Trápíme se, že jsi musel odejít tak brzy. Maminka, tatínek a všichni tvoji sourozenci a rodina tě mají moc rádi,“ napsal Kurtis na sociální sítě.

Chlapec a štěně iZdroj fotografie: Depositphotos

Rodina požádala, aby se lidé na pohřeb neoblékli pouze do černých šatů, ale aby zvolili kombinaci Lokiho oblíbených barev, kterými byly červená, bílá a černá. „Nechceme, aby to bylo depresivnější, než už to je,“ uvedl Kurtis. Pro rodinu, která přišla o syna i domov, uspořádali přátelé finanční sbírku. Na pomoc s úhradou nákladů na pohřeb a bydlení se zatím vybralo 8 500 dolarů, což je asi 180 tisíc korun.

Co říkáte na děsivou rodinnou tragédii?

Zdroj: People
Diskuze Vstoupit do diskuze
106 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Túje zhoustnou a porostou jako nikdy předtím. Stačí jim dopřát mykorhizní roztok a sílu budou čerpat z hub
Události247.cz
Události247.cz
Naftová a benzínová auta budou nadále jezdit, a to i přes zákaz EU. Podmínka pro jejich používání ale bude likvidační
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Čas natrhat kopřivy: Domácí kopřivový olej pomůže na bolest kloubů a zmírní zánět
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Pod zákopy 1. sv. války probíhaly kruté bitvy v podzemí. Většinou bývalí horníci se snažili nepřítele podkopat