Arogantní řidič srazil zatoulaného pejska a nechal ho ležet uprostřed silnice. Kolemjdoucí cizinec mu zachránil život

Podařilo se zachránit nemocného pejska, který se toulal po Egyptě. Nyní má svůj invalidní vozík a je z něj opět veselý psík plný života.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Tento pejsek se speciálními potřebami toho ve svém životě zažil už dost. Cleo původně žil v Egyptě jako toulavý pes. Nikdy neměl svého pána a od malička žil jen a pouze na ulici, nikdo se ho neujal. Když byl ještě štěně, srazilo ho auto a jeho zadní nohy ochrnuly. Řidič auta tehdy ani nezastavil, aby se ujistil, jestli je pejsek v pořádku. A tak psík s ochrnutýma nohama žil na ulici dál.

Záchrany se pejsek dočkal ve 2 letech

Nějak se mu podařilo přežít 2 roky na ulici. Byl zbitý a týraný, dokud ho jednoho dne nezachránil jeden cizinec. Poté byl dvouletý Cleo letecky převezen do Spojených států, aby ho tam vyléčili a on nakonec konečně mohl najít svůj domov. Avšak jeho pán, který se ho v tu dobu ujal, musel podstoupit těžkou operaci a už se o něj bohužel nemohl nadále starat. Naštěstí přišla na pomoc záchranná stanice Heartland Small Animal Rescue v Indianě.

Pejsek dostal invalidní vozík pro psy

Roztomilý a hodný pejsek se začal pohybovat pomocí invalidního vozíku, který mu jeho pohyb o mnoho usnadňuje. Záchranná stanice se poté snažila zjistit, jestli bude možné začít rehabilitovat alespoň s jednou jeho nožkou. Tato stanice dala jeho fotky na sociální sítě, aby se mu pokusila najít nový domov. Mnoho lidí se následně na Clea přijelo podívat a přivezli mu různé dárečky a pamlsky.

Cleo čekal na svou novou rodinu

Cleo je bílý pejsek středního vzrůstu. Pravděpodobně se jedná o křížence pitbula. I když si za svůj život prožil hodně zlého, od vyhození na ulici, po bití a ochrnutí na obě nohy, kupodivu je to neskutečně přátelský a vděčný pejsek. Hned po příchodu do záchranné stanice bylo jasné, že bude budoucím majitelům dělat jen samou radost. I přes svůj handicap je učenlivý a rozhodně nemá méně energie než ostatní zdraví psi. Potřebuje jen lásku a někoho, kdo mu bude věnovat čas.

Zdroj: Heartland Small Animal Rescue

Diskuze Vstoupit do diskuze
89 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Jablka z obchodu nestačí opláchnout čistou vodou. Pro zbavení „atraktivního povlaku“ je potřeba víc
Události247.cz
Události247.cz
Nechutná praxe: Některé obchody prodávaly zákazníkům jídlo prošlé až dva roky
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Chrápání: jaké jsou jeho příčiny a jak se ho zbavit
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Buddhističtí mniši mumifikovali svá těla zaživa. Znamenalo to nejméně 2 000 dní dobrovolného utrpení