Poslední fotka před tragédií: Kdyby si rodiče všimli malého detailu, mohli jí zabránit

Rodinná dovolená se změnila v tragédii. Matka s otcem oplakávají smrt svého 2letého syna, který vypadl z balkonu hotelového pokoje. Rodiče se rozhodli hotel zažalovat.

Nápis hotel na budově i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Stačilo jen málo a ke strašlivé tragédii nemuselo vůbec dojít. Rodiče sdíleli snímek svého 2letého syna těsně před smrtí. Pózoval na balkoně hotelového pokoje. Kdyby hotelový personál dělal svou práci a dbal na bezpečnost hostů, nic z toho se nemuselo stát a zoufalí rodiče by nyní nemuseli oplakávat ztrátu svého dítěte.

Prázdné okno nebylo označeno

Na News.Eseuro James Carter a Anastacie Duboshina, rodiče malého Nica, uvádějí, jak k tragédii došlo. Chlapec pózoval před fotoaparátem na balkoně hotelu v 9. patře, když během vteřiny došlo k pádu z 30 metrů kvůli chybějícímu sklu. Maminka akorát vešla do dveří a řekla, že je připravena na focení, když chlapec udělal krok a vypadl z balkonu. Rodiče viděli, jak jim jejich syn umírá před očima. Přesto se rozhodli kontroverzní snímek sdílet a zveřejnit celý příběh.

Rodina, jak uvádí Parenting, si chtěla udělat výlet k moři. Dvouletý Nico by poprvé viděl oceán, rodiče by odpočívali na pláži a společné chvíle by zachytili na fotografiích, které by skončily v rodinném fotoalbu. Jedinou fotografii, již však pořídili, zaznamenává smrt malého chlapce. Neskutečná tragédie, kterou by neměl zažít žádný rodič. K tomu se připojují i některé komentáře rodičů, co se o smutném příběhu dočetli.

„Je to tragédie. Nedokážu si představit, že by se v naší rodině stalo něco podobného. Hotel by měl převzít zodpovědnost. Rodičům posíláme mnoho sil,“ stálo v komentáři jednoho z uživatelů internetu.

Rodiče budou hotel žalovat

Přestože zraněným rodičům jejich syna už nic nevrátí, rozhodli se hotel žalovat. Žádají spravedlnost. Hotel uvádí, že je ideální pro rodiny, rodiče tedy očekávali zajištěnou bezpečnost i pro ty nejmenší. Chybějící sklo v okně 9. patra, které nebylo nijak označené, něco takového je zcela nepřípustné.

„Chceme, aby vedení hotelu převzalo zodpovědnost za to, co se stalo. Žádný rodič by si neměl projít tím, čím si nyní procházíme my, je to tak bolestivé. Myslím na to, co se stalo, každý den. Pokud podáním žaloby zabráníme smrti dalšího dítěte, naše mise bude splněna a náš syn tak nezemřel nadarmo,“ vyjádřila se Anastacie. Bohužel takových příběhů není málo, o spoustě jsme již psali na Dámském Deníku. Můžete své dítě chránit na 100 %, ale někdy musíte spoléhat na profesionalitu ostatních. Když však chybí, může dojít k tragédii, která rodině změní život.

Jak byste se v případě rodičů zachovali?

Diskuze Vstoupit do diskuze
133 lidí právě čte
Autor článku

Radka Dobešová

Zobrazit další články