Obyčejní spolužáci ze střední zazářili v talentové soutěži. To, co předvedli, odrovnalo celé publikum, porotu i samotné moderátory

Talentové soutěže jsou celosvětově velmi oblíbené. Někdy však se v soutěži objeví lidé, u nichž zdání klame a dokážou neuvěřitelně překvapit.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Vypadali jako obyčejní kolemjdoucí. Parta kluků, kteří nejsou na první pohled ničím výjimeční, však na pódiu předvedla výkon, za který by se nemusela stydět žádná profesionální kapela. Porota bývá velmi často skeptická a dá na první pohled. Proto byli její členové opravdu zaskočení, když kluci začali zpívat.

Porota dala na první dojem

Když se v soutěži talentů ukáže někdo, kdo vypadá tuctově, porota mu nedává moc šancí. Dotyčný totiž nemá vzhled budoucí hvězdy. Stejně tak tomu bylo i u této party kluků. Když vstoupili na pódium, porotci byli opravdu skeptičtí. Nevěřili, že by se tak obyčejní kluci mohli stát vítězi Amerika hledá talent. Ovšem jen do té doby, než nezačali zpívat.

iZdroj fotografie: Pixabay

Triple Thread předvedli úžasný výkon

Trojice sympatických mladíků Will, Caleb a Tyler, kteří se znají ze střední školy, společně tvoří trio zvané Triple Thread. Nenechali se rozhodit publikem ani porotci, dali do toho všechno. Vystoupení je opravdu nabité energii. Porota od natolik obyčejných kluků nečekala, že budou mít tak obrovský talent. Někdy zdání opravdu klame. Třeba se porotci poučí a pro jednou pochopí, že nemají soudit talent podle vzhledu.

Talentové soutěže jsou velmi oblíbené

Soutěže talentů jsou rozšířené po celém světě. Některé, jako je například SuperStar, jsou zaměřené na hledání nových pěveckých talentů. Dále pak Česko Slovensko má talent, která je bez zaměření, hledá talenty ze všech různých odvětví. Můžete zpívat, tancovat či předvést cokoliv, v čem jste výjimeční.

Tradice talentových soutěží u nás

Talentové soutěže u nás už mají dlouholetou tradici. Jednou z těch nejznámějších je Česko hledá SuperStar, kterou jste mohli sledovat v televizi už v roce 2004. Vítězkou první série se stala Aneta Langerová. Soutěž měla tři série, poté ji nahradila show s názvem Česko Slovenská SuperStar, jež má stejná pravidla. Tyto soutěže dávají možnost ukázat svůj talent a probojovat si cestu do showbyznysu.

Zdroj: Metro

Diskuze Vstoupit do diskuze
128 lidí právě čte
Zobrazit další články