Ve svých 36 letech vychovává už 11 dětí a plánuje další. „Už 15 let díky tomu nemusím chodit do práce“

Matka jedenácti dětí si užívá rodičovskou dovolenou již více než patnáct let. Stala se z ní máma na plný úvazek.

Břicho těhotné ženy a snímek z ultrazvuku i Zdroj fotografie: Freepik
                   

V dnešní době jsou dvě děti takovým rodinným standardem. A především v posledních časech plných zdražování si rodiče musí dobře rozmyslet, jak velkou chtějí mít rodinu, aby vše finančně zvládli. Přesto ale existují lidé, kteří touží po obrovské rodině, a nezastaví je nic. To je také případ švédské maminky, která porodila již 11 dětí, a další s nimi bude cobydup.

Za chvíli na svět přivede již 12. dítě

Když Satu Nordling Gonzalez začala se svým manželem plánovat založení rodiny, oba se shodli na tom, že jim jedno dítě určitě stačit nebude. Jenže ihned první otěhotnění skončilo samovolným potratem, který ženě způsobil jizvy na děloze. Od lékařů si vyslechla zdrcující zprávu, a to, že již pravděpodobně nikdy nebude moci mít miminko, o čemž se zmiňuje také web Mirror. Přesto se ale manželé snažili dále, a jak se ukázalo, doktoři se velmi mýlili.

Před více jak patnácti lety totiž porodila svou první dceru. Té se postupně narodilo 5 sestřiček a 5 bratříčků. A koho dalšího ukrývá jejich maminka v bříšku, zůstává zatím utajeno. Žena tedy během více než patnácti let porodila celkem 11 dětí a to dvanácté je již na cestě. Tato matka na plný úvazek je velmi aktivní na sociálních sítích, kde pravidelně zveřejňuje fotografie z jejich rodinného života.

Na svůj věk ani počet porodů rozhodně nevypadá

Rodina je velmi sepjatá a dává si záležet na oslavách a různých společenských událostech, což dokazují i příspěvky zveřejněné na Satuině instagramovém profilu. Jedna z posledních fotografií zachycuje maminku se všemi svými dětmi, mezi nimiž ale chybí druhá nejstarší dcera Vanessa, která před rokem ve svých čtrnácti letech náhle zemřela, což byla pro celou rodinu obrovská rána.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Satu Nordling Gonzalez (@mybabydolls)

Žena na internetu sdílela svůj smutek a bolest. Podobně jako matka, která zveřejnila fotografii svého zemřelého syna, kterou jste na DámskémDeníku již mohli spatřit.

Matka má na sociálních sítích mnoho sledujících, kteří obdivují nejen jejich rodinný život, ale především ženin vzhled. Rozhodně totiž na to, že porodila jedenáct dětí, nevypadá. Jak ale uvedla, ničeho nelituje, svou rodinu miluje nade vše a neměnila by nic. Kolik potomků ještě plánuje, však nezmínila. Rozhodně ale s těhotenstvím a porody neskončila.

Co říkáte na tolik dětí?

Diskuze Vstoupit do diskuze
93 lidí právě čte
Zobrazit další články